Nihat Doğan Eşini Aldattı Mı?

Nihat Doğan eşini aldattığını itiraf etti

Nihat Doğan ile İranlı eşi Arzu Doğan ile olaylı bir şekilde boşanmıştı. Eşine ihanet ettiği konuşulan ünlü şarkıcıdan açıklama geldi.

Nihat Doğan eşini aldattığını itiraf etti

Nihat Doğan, ünlü modacı Pınar Kerimoğlu'nun programına konuk oldu ve evlilikleriyle ilgili sürekli gündeme gelen iddialara açıklık getirdi.

Geçtiğimiz aylarda ani bir boşanma kararıyla magazin gündemine düşen ünlü çiftin boşanma sebebi olarak Nihat Doğan'ın eşini aldattığı iddia edilmişti. İlk kez konuşan Doğan, bu iddiaları yalanlayarak şunları söyledi: "Öyle bir şey asla yok. Tamamen iftira. Bunu söyleyen de çocuğumun annesi. Başka biri söylemiş olsaydı eğer sandık yüzü görmemiş çok sözlerim var ama çocuğumun annesi olduğu için."

Doğan, "Hayatıma çok kadın girdi çıktı. Herkes benden bir şey aldı gitti. Ama o bana bir evlat verdi. Bende sonsuz kredisi var." diyerek evliliklerindeki zorlu süreci değerlendirdi.

Eşinin boşanma sürecindeki açıklamalarını "bencilce" olarak nitelendiren Doğan, "Eğer ortada ortak bir evlat olmasaydı bunu söylemesini algılayabilirdim ama şimdi ortada çocuk var. Bu sözler bana bencilce geliyor. O yüzden cevap vermek istemedim." şeklinde konuştu.
 

DİĞER HABERLER