Oto elektrikçi esnafına eğitim semineri

Oto elektrikçi esnafına eğitim semineri

HABER MERKEZİ- Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne (Adana ESOB) bağlı, Oto Elektrikçiler Odası tarafından üyelerine yönelik Klima Gaz Dolum eğitim semineri düzenlendi.


Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Eğitim ve Hizmet Binasında düzenlenen eğitim seminerinin açılışına Birlik Başkanı Niyazi Göger, başkanvekilleri, yönetim kurulu üyeleri, oda başkanları, EG Otomotiv firmasını sahibi Ekrem Gülsuyu, Genel Müdür Kenan Gülsuyu, genel müdür yardımcısı Engin İzet, finans müdürü Zümrete Gülsuyu ile Oto Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın üyeleri geniş katılım sağladı.

Seminerin açılışında konuşan Birlik Başkanı Niyazi Göger, esnaf ve sanatkarın rekabet gücünün artması, çağın gereksinimlerine uygun olarak kendini yenilemesi ve geliştirmesinde eğitimin büyük önem taşıdığına dikkat çekti.

Oto Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Uraslı da yapığı konuşmada eğitim seminerini düzenlemekteki temel hedeflerinin, odaya kayıtlı esnaf ve sanatkarların sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmelerine olanak tanımak olduğunu dile getirdi. Başkan İbrahim Uraslı, Oto Elektrikçiler odası olarak üyelerine yönelik eğitim ve seminer çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini de sözlerine ekledi.

EG Otomotiv firmasını sahibi Ekrem Gülsuyu, 1988 yılında HVAC sistemleri ve klima servis ekipmanları üretimi ve servis hizmetleri amacıyla kurulan firmanın kurulduğundan bu yana yerli tasarım ve yerli üretimiyle yurt içi ve yurt dışı birçok müşterisine ürün ve hizmet sunduğunu, gerektiğinde çözüm ortağı olduğunu dile getirdi.

EG Otomotiv’in üretmiş olduğu birçok ürünü patent ve faydalı model belgeleri ile tescillediğine işaret eden Ekrem Gülsuyu, “Konusunda uzman, nitelikli, motivasyonu yüksek ve sonuç odaklı personel çalıştırarak, müşterilerinin daima yanında olmayı, etkin bir satış sonrası hizmet sunmayı, ayrıca problem çözme ve iş geliştirme konularında destek olmayı kendine hedef edinmiştir.

Sürekli gelişme, güncel teknolojiyi izleme ve ürünlerinde bunu uygulama önemli özelliklerimizden biridir. Bizim için satış bir hedefin gerçekleşmesi değil bir ilişkinin başlamasıdır. Memnun ve sadık bir müşteri yelpazesine sahip olmak ana hedefimizdi” dedi.

EG Makine Satış Müdürü Gökhan Havalı da Adana Bölge Temsilcisi olarak her zaman oto elektrikçi esnafının yanında olduklarını ifade ederek, “Müşteri odaklı felsefemiz gereği her zaman müşterilerimizin yanında olduğumuzu hissettirecek, istek ve dileklerine en kısa sürede yanıt verilecektir” diye konuştu.

 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER