Özelleştirme İdaresi Başkanlığı 11 adet taşınmazı ihaleyle satışa sunuyor

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı 11 adet taşınmazı ihaleyle satışa sunuyor

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr internet sitesinde yayımlanan ilana göre; Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, İzmir, Kahramanmaraş, Kırşehir, Edirne, Ankara ve Muğla illerinde bulunan 11 adet taşınmazı, 4046 sayılı Kanun hükümleri kapsamında "satış" yöntemiyle özelleştirilecek.

İhaleler, birden fazla teklif sahibinden kapalı zarfla teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle “pazarlık” usulü ile gerçekleştirilecek. İhaleler, pazarlık görüşmelerine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile yapılacak açık artırma suretiyle sonuçlandırılacak.

İhale konusu taşınmazların ihalelerine katılacak teklif sahiplerinin her bir taşınmaz için ayrı ihale şartnamesi alması, her bir taşınmaz için ayrı teklif sunulması ve teklif ile şartnamede istenilen belgeleri İdare’nin Ziya Gökalp Caddesi No:80 Kurtuluş/ANKARA adresine son teklif verme tarihinde saat 18.00’e kadar elden teslim etmesi zorunludur.
İhaleler, 16 ve 17 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı 11 adet taşınmazı ihaleyle satışa sunuyor - ILN01597016 - https://www.ilan.gov.tr/ilan/966674/ihale-duyurulari-ozellestirme-kanunu-kapsaminda-ihale-ve-duyurular-ozellestirme-idaresi-baskanligi-11-adet-tasinmazi-ihaleyle-satisa-sunuyor

Kaynak: https://www.ilan.gov.tr

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER