Özelleştirme İdaresi Başkanlığı 2 adet taşınmazı ihaleyle satışa sunuyor

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı 2 adet taşınmazı ihaleyle satışa sunuyor

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr internet sitesinde yayımlanan ilana göre; Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından İstanbul'da bulunan iki adet taşınmaz, 4046 sayılı Kanun hükümleri kapsamında satış yöntemiyle özelleştirilecek.

İhaleler, birden fazla teklif sahibinden kapalı zarfla teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle pazarlık usulü ile gerçekleştirilip,  pazarlık görüşmelerine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile yapılacak açık artırmayla sonuçlandırılacak.

İhalelere katılmak isteyenlerin, teklif ve şartnamede istenilen belgeleri Ziya Gökalp Caddesi No:80 Kurtuluş/Ankara adresine 31 Mayıs 2022 tarihine kadar elden teslim etmesi gerekmektedir.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı 2 adet taşınmazı ihaleyle satışa sunuyor - ILN01609769 - https://www.ilan.gov.tr/ilan/975479/ihale-duyurulari-ozellestirme-kanunu-kapsaminda-ihale-ve-duyurular-ozellestirme-idaresi-baskanligi-2-adet-tasinmazi-ihaleyle-satisa-sunuyor

Kaynak: https://www.ilan.gov.tr

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER