Özgür Özel Afyonkarahisar’da

Özgür Özel Afyonkarahisar’da

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal'ı makamında ziyaret etti ve önemli açıklamalarda bulundu.

Özgür Özel Afyonkarahisar’da

Özel, CHP'nin yeni bir döneme girerek israfı sonlandırıp hizmeti öne çıkaracaklarını belirterek, "Biz israfı bitirip hizmeti getirmeye, borçları bitirip, yatırım yapmaya, insanların yüzünü güldürmeye geldik. Sosyal belediyecilik yapmaya geldik." dedi.


CHP'nin Merkez Yönetim Kurulu'nda kadınların daha fazla yer alacağını vurgulayan Özel, partinin her alanda daha fazla kadın ve genç yöneticiye yer vereceğini söyledi.
Özel, Afyonkarahisar'a yapılan hizmetlerin partizanlık yapılan yerler olmaktan çıkacağını ifade ederek, "Biz, mümkün olan bütün gayretimizle tüm doğru işleri birlikte yapacağız. Afyonkarahisar'a iyi ve doğru hizmet edeceğiz." şeklinde konuştu.
Belediyelerin işsizlik sorununu çözebilecek müesseseler olmadığını ancak zamanla işsizlerin iş bulacağını belirten Özel, Afyonkarahisar'da oy veren kimseyi pişman etmeyeceklerini ve belediye başkanlarının her anlamda arkasında duracaklarını söyledi.
Özel, daha sonra Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı'yı ziyaret etti. Burada dernek binasını inceleyen ve hatıra defterini imzalayan Özel, "Yurtta barış, dünyada barış olursa yurtta gazi olmaz, şehit olmaz." sözlerini hatırlattı ve yerel yönetimlerin sığınmacı sorununu çözemeyeceğini, bunun iktidarların görevi olduğunu belirtti.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Aylin Nazlıaka ve İl Başkanı Faruk Duha Erhan ile birlikte ziyaret eden Özel'in açıklamaları önemliydi.

 

DİĞER HABERLER

Polis aracında cinsel ilişki!
Polis aracında cinsel ilişki!
30 Mayıs 2024 Perşembe
Resmi Gazete
Resmi Gazete'de bugün (30.05.2024)
30 Mayıs 2024 Perşembe
EFES-2024 Tatbikatı: Nefes kesti
EFES-2024 Tatbikatı: Nefes kesti
29 Mayıs 2024 Çarşamba
Vahşet! Baba 3 çocuğunu öldürdü
Vahşet! Baba 3 çocuğunu öldürdü
29 Mayıs 2024 Çarşamba