Tacizci Kadın Doktoru Gündem Oldu

Sapık Jinekolog! Onlarca hastasını taciz etti

Sosyal medya İstanbul Anadolu yakasında bir özel hastanede görev yapan sapık doktorla çalkalanıyor.

Sapık Jinekolog! Onlarca hastasını taciz etti

Sosyal medya kullanıcısı bir kadın, İstanbul Anadolu yakasında özel bir hastanede görevli jinekoloji doktorunun kendisini taciz ettiğini ifşa etti. Kadın, yumurtalıklarındaki kist nedeniyle gittiği hastanede muayene sırasında yaşadıklarını detaylı bir şekilde anlattı.

Tacizi Bu Sözlerle Anlattı
Kadın, doktorun öncelikle kendisine işini sorduğunu ve antrenör olduğunu söylediğinde, "Boyunuzun güzelliği ondan mı geliyor?" şeklinde yanıt verdiğini belirtti. Muayene sırasında doktorun, "Tüylenme var mı bakayım?" diyerek boynunu okşadığını, daha sonra tişörtünü kaldırarak büstiyerinin altından elini sokarak memesini sıktığını ifade etti. Bu duruma sert bir tepki vererek muayene masasından kalktığını ve doktorun, "Tamam, otur dokunmayacağım artık" dediğini belirtti. Kadın, bu sırada doktorun tacizine maruz kaldığını iddia ederek odadan çıkmaya çalıştığını anlattı.

Pek Çok Kadını Taciz Etmiş
Kadın, başhekimle görüştüğünde başhekimin olayı yanlış anladığını ima ettiğini söyledi. Sosyal medyada cinsel tacizi ifşa etmesinin ardından, aynı doktor tarafından mağdur edilen pek çok kadının kendisine mesaj attığını belirtti. Doktorun mağduru olan diğer kadınlar da benzer taciz olaylarını paylaştı. Hatta doktorla aynı hastanede çalışmış bir hemşire, doktorun hastalarını ameliyata öperek gönderdiğini ve bu durumu garip bulduğunu yazdı.

Bu ifşaların ardından sosyal medyada geniş yankı bulan olay, birçok kullanıcı tarafından kınandı ve yetkililerin harekete geçmesi gerektiği vurgulandı.
 

DİĞER HABERLER

4,1 büyüklüğünde deprem!
4,1 büyüklüğünde deprem!
17 Haziran 2024 Pazartesi
Salda Gölü
Salda Gölü'ne asfalt gündem oldu
17 Haziran 2024 Pazartesi
MHP Genel Merkezi’nde bayramlaşma
MHP Genel Merkezi’nde bayramlaşma
17 Haziran 2024 Pazartesi
6 büyüklüğünde deprem!
6 büyüklüğünde deprem!
17 Haziran 2024 Pazartesi