Serhat Kalkınma Ajansı uzman personel alımı yapacak

Serhat Kalkınma Ajansı uzman personel alımı yapacak

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr internet sitesinde yayımlanan ilana göre;


Serhat Kalkınma Ajansı, Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde TRA2 Bölgesinin (Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illeri) kalkınmasına ve gelişmesine hizmet etmek ve katkıda bulunmak isteyen, yeniliğe ve gelişime açık, analitik düşünebilen, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, hizmet ve kalkınma bilinciyle ve sorumluluğuyla hareket eden, seyahat engeli olmayan 3 Uzman Personel alacak. 

Serhat Kalkınma Ajansının merkezi Kars ili olup, Ajansın faaliyet alanlarını Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars İlleri oluşturmaktadır. Sınavda başarılı olanlar, Ajans Genel Sekreterliği’nin uygun göreceği bu illerin birinde çalışmayı kabul edeceklerdir. 
Kadrolar için başvurular 1-12 Temmuz 2022 tarihleri arasında alınacak.

Serhat Kalkınma Ajansı uzman personel alımı yapacak - CBIKO490 - https://www.ilan.gov.tr/ilan/999439/kamu-akademik-personel-kamu-personel-alim-ve-sinavlari-serhat-kalkinma-ajansindan-personel-alim-ilani

Kaynak: https://www.ilan.gov.tr

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER