Survivor'da Adaya Kim Veda Etti ?

Survivor'da kim elendi? İşte veda eden isim...

Survivor kim elendi? sorusu yanıt buluyor. Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor All Star yarışmasında bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. 

Survivor'da kim elendi? İşte veda eden isim...

Survivor 2024 All Star'da haftanın son düello oyununu Özgür kazandı. Özgür ve Aleyna arasındaki mücadele 5-0'lık skorla sonuçlandı. Özgür galibiyeti eşi Tuğba'ya ve Survivor arkadaşı Sercan'a armağan etti.

Survivor'da Atakan Özgür düellosunda Özgür galibiyetle başlasa da Atakan rekabeti bırakmadı ve beraberliği yakaladı. Aleyna Merve karşılaşmasında ise Merve galibiyetle başladı ve farkı açtı.

Survivor 2024 All Star'a veda eden yarışmacı Aleyna Kalaycıoğlu oldu.

Survivor'a veda eden Aleyna şu sözleri söyledi: Kabus görmüştüm. İstanbul'dan çağrıldığıma dair bir kabustu. Bakalım bugün sonuç ne olacak dedim... Bugün elenmem belki benim için çok hayırlı. Benim için bu sene güzel geçti. Genel olarak baktığımda üzüldüğüm çok şey oldu. Mutlu olduğum da çok şey oldu. Performansımı ilk haftalarda gösterememiştim ama sonradan açıldı. İlk senem All Star'da rakipler çok güçlü ve hızlı. Onlara yetişebilmek de zordu. Bunların hepsinin öneminin olduğu bir sene benim için. Kalbini kırdıklarım olduysa herkesten haklarını helal etmesini isterim. Duygusalım. Büyük bir emek var benim için. Birçok şeyi durdurarak herkes gibi buraya geldim. Çok mutluyum bu ailede olduğum için. Veda vakti.
 

DİĞER HABERLER