TMMOB Orman Mühendisleri Odası Serbest Yeminli Meslek Mensupluğu Sınav Duyurusu

TMMOB Orman Mühendisleri Odası Serbest Yeminli Meslek Mensupluğu Sınav Duyurusu

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr internet sitesinde yayımlanan ilana göre; Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Orman Mühendisleri Odası, "Orman Mühendisleri Odası Mesleki Deneyim Kazanma ve Meslek Mensupluğu Sınav Yönetmeliği” esaslarına göre Serbest Yeminli Meslek Mensupluğu sınavları yapılacak. Sınavlara, şartları taşıyan orman mühendisi, orman endüstri mühendisi ve ağaç işleri endüstri mühendisi unvanlı serbest meslek mensupları ve/veya serbest meslek mensupluğu hakkını kazanmış adaylar katılacak.

İstenilen belgeler, 19 Ağustos 2022 Cuma günü mesai bitimine kadar Odaya doğrudan veya taahhütlü mektupla gönderilecek. Sınav, 17 Eylül 2022 Cumartesi günü her uzmanlık alanında tek oturum şeklinde yapılacak.

TMMOB Orman Mühendisleri Odası Serbest Yeminli Meslek Mensupluğu Sınav Duyurusu - DPB842471 - https://www.ilan.gov.tr/ilan/1025754/kamu-akademik-personel-kamu-personel-alim-ve-sinavlari-tmmob-orman-muhendisleri-odasi-serbest-yeminli-meslek-mensuplugu-sinav-duyurusu

Kaynak: https://www.ilan.gov.tr

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER