TMMOB'den serbest meslek mensupluğu sınavı ilanı

TMMOB'den serbest meslek mensupluğu sınavı ilanı

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Orman Mühendisleri Odası, “Orman Mühendisleri Odası Mesleki Deneyim Kazanma ve Meslek Mensupluğu Sınav Yönetmeliği”ne uygun olarak, bir yıl süreli mesleki deneyim kazanma çalışmalarını başarıyla tamamlamış orman mühendisi, orman endüstri mühendisi ve ağaç işleri endüstri mühendisi aday meslek mensuplarının katılacakları serbest meslek mensupluğu sınavlarına ilişkin duyuru yayınladı.
Sınava katılmak isteyenler belgelerini 10 Aralık 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar Odaya doğrudan veya taahhütlü mektupla gönderecek. Sınav uzmanlık alanlarına göre ayrı ayrı olmak üzere 2 Ocak 2022 Pazar günü tek oturum yapılacak.
Detaylı bilgi için tıklayınız.

TMMOB'den serbest meslek mensupluğu sınavı ilanı -DPB841942 -https://www.ilan.gov.tr/ilan/888078/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/tmmob-orman-muhendisleri-odasindan-serbest-meslek-mensuplugu-sinav-ilani

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER