Kalben'in Uyuşturucu Görüntüleri Ortaya Çıktı

Ünlü şarkıcı Kalben'in başını yakan görüntü

Kalben'in yurt dışında kokain kullanırken arkadaşı tarafından gizlice çekilmiş bir videosunun İstanbul Emniyeti'ne gönderildiği ortaya çıktı.

Ünlü şarkıcı Kalben'in başını yakan görüntü

Ünlü şarkıcı Kalben, geçtiğimiz hafta evine yapılan uyuşturucu baskını sonucu gözaltına alındı ve yurt dışı yasağı konularak serbest bırakıldı. Magazin gündemine bomba gibi düşen olayın detayları ortaya çıktı.

NARKOTİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ OPERASYONU
İstanbul'da, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, şarkıcı Kalben Sağdıç'ın Beyoğlu'ndaki evine operasyon düzenledi. Adreste yapılan aramada, 3 parça halinde toplamda 15 gram skunk türü uyuşturucu madde ele geçirildi. Evde ayrıca 2 bin euro, 730 dolar ve bin 500 lira bulundu. Kalben Sağdıç gözaltına alınarak emniyet müdürlüğüne götürüldü.HER ŞEY BİR VİDEO İLE BAŞLADI
"Satıcı değil içiciyim" diyen ünlü şarkıcıya yönelik operasyonun, yurt dışında kokain kullanırken gizlice çekilmiş bir videosunun İstanbul emniyetine gönderilmesiyle başladığı öğrenildi. Sabah gazetesi, söz konusu videonun görüntülerine ulaştı.

GÖRÜNTÜLER KARŞILIĞINDA PARA İSTEMİŞLER
Kalben ifadesinde, videonun İtalya gezisi sırasında bir arkadaşı tarafından çekildiğini, yakın zamanlarda video karşılığında kendisinden para istenerek şantaj yapıldığını, para vermeyince şantajcının videoyu emniyetle paylaştığını söyledi. İhbarcının emniyete gönderdiği dilekçede, "Şarkıcı Kalben Sağdıç uyuşturucu kullanıyor ve çevresine para karşılığı dağıtım yapıyor" şeklinde devam eden ihbarda, asıl uyuşturucuyu getiren kişilerin isimlerini de verdiği ve ünlü şarkıcının birçok tanınan kişiye uyuşturucu sağladığını belirtti.Son Dakika Gelişmelerden Vaktinde Haberdar olmak istiyor musunuz? Google News'te Gazette'ye abone olun. 
 

DİĞER HABERLER

Okullarda karne heyecanı
Okullarda karne heyecanı
14 Haziran 2024 Cuma
Kuzen evlilikleri yasaklandı
Kuzen evlilikleri yasaklandı
13 Haziran 2024 Perşembe
20 bin öğretmen ataması ne zaman?
20 bin öğretmen ataması ne zaman?
13 Haziran 2024 Perşembe
Tesla
Tesla'dan Avrupa'da zam sinyali
13 Haziran 2024 Perşembe
Hakan Fidan
Hakan Fidan'dan diplomasi trafiği
13 Haziran 2024 Perşembe