Vakıflar Bölge Müdürlüğü 55 adet taşınmazı ihale usulü ile kiraya verecektir

Vakıflar Bölge Müdürlüğü 55 adet taşınmazı ihale usulü ile kiraya verecektir

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr internet sitesinde yayımlanan ilana göre; Bursa Vakıflar Bölge Müdürlüğü, 55 adet vakıf taşınmazını 2886 sayılı Kanunun 45. maddesine göre açık teklif usulü ile 16 Haziran 2022 tarihinde kiraya verecek.

İhale listesindeki taşınmazlar sözleşme tarihinden 31 Aralık 2022 tarihine kadar kiraya verilecek. Takip eden yıllarda kira sözleşmesinin yenilenmesi halinde kira bedelleri Türkiye İstatistik Kurumunca yayımlanan Tüketici Fiyatları Endeksi oranı, kiralananın durumu, emsal ve rayiç bedeli göz önüne alınarak belirlenecek.

İhale Vakıflar Bölge Müdürlüğü Hizmet Binasında yapılacak. Kiraya verilecek taşınmazlarla ilgili şartname mesai gün ve saatlerinde Kiralama Servisinde görülüp incelenebilir.

Vakıflar Bölge Müdürlüğü 55 adet taşınmazı ihale usulü ile kiraya verecektir - ILN01630448 - https://www.ilan.gov.tr/ilan/991362/emlak-is-yeri-ve-ticari-isletme-vakiflar-bolge-mudurlugu-55-adet-tasinmazi-ihale-usulu-ile-kiraya-verecektir

Kaynak: https://www.ilan.gov.tr

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER