Yılmaz Adıyaman'da Partililerle Buluştu

Yılmaz Adıyaman'da partililerle buluştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, partisinin sandıktan çıkan sonuçları en iyi değerlendiren, en iyi okuyan bir siyasi hareket olduğunu söyledi.

Yılmaz Adıyaman'da partililerle buluştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Adıyaman İl Başkanlığı ziyareti sırasında partisinin 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ndeki performansını değerlendirdi ve teşkilat mensuplarına teşekkür etti.


AK Parti'nin, 22 yıllık geçmişi boyunca sandıktan çıkan sonuçları en etkili şekilde yorumlayarak, gelecek planlamasını en doğru şekilde yaptığını vurguladı. Partinin 12 milyonu aşkın üyesi ve 2,5 milyon civarında teşkilatı ile bu başarıyı elde ettiğini ifade etti.


Yılmaz, AK Parti'nin 31 Mart seçim sonuçlarından tam olarak memnun olmadığını ve daha iyi bir performans beklediklerini belirtti. Bu nedenle, içsel bir değerlendirme süreci başlattıklarını ve gelecek planlamalarını bu doğrultuda şekillendireceklerini söyledi.
Gelecek adımların nasıl atılacağı konusunda teşkilat mensuplarıyla bir araya gelerek istişare edeceklerini belirten Yılmaz, rekabet sürecini geride bırakarak birlikte daha iyi hizmetler sunma hedefiyle çalışacaklarını vurguladı. Toplantının basına kapalı olarak devam ettiği belirtildi.
Toplantıya, AK Parti Adıyaman Milletvekili İshak Şan, AK Parti İl Başkanı Emrah Erkan Bulucu, ilçe ve belde belediye başkanları ile parti yöneticileri katıldı.

 

DİĞER HABERLER