Londra’da Turizm Bakanları Zirvesi Platformu Yapıldı

Londra’da Turizm Bakanları Zirvesi Platformu yapıldı

Londra’da Turizm Bakanları Zirvesi Platformu yapıldı

182 Ülkeden Turizm liderlerinin, politika, strateji, kalkınma ve yatırım konularını tartışması amacıyla gerçekleşen Turizm Bakanları Zirvesi Platformu gerçekleşti.


AHMET SAVAŞAN DA PANELE KATILDI

KKTC Milletvekili, Kıbrıs Sağlık Turizmi Konseyi Başkanı ve Dünya Sağlık Turizmi Konseyi Başkan Yardımcısı Ahmet Savaşan, WTM Londra bünyesinde Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) ile Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi’nin (WTTC) birlikte organize ettiği panellere katıldı.

SAVAŞAN KIBRIS'TA YAPTIKLARI FAALİYETLERİ AKTARDI

Bu yıl düzenlenen panelde “Gençlik ve Eğitim Yoluyla Turizmi Dönüştürmek" temasıyla turizm eğitiminin önemine dikkat çekilen 'Turizm Bakanları Zirvesi', yanı sıra daha pek çok nitelikli panelin yapıldığı platformda Kıbrıs Sağlık Turizmi Konseyi Başkanı ve Dünya Sağlık Turizmi Konseyi Başkan Yardımcısı Ahmet Savaşan da yerini aldı. Savaşan katıldığı panellerde Kuzey Kıbrıs’ın Sağlık Turizmindeki NİŞ ürünlerini ve Dünya Sağlık Turizmi Konseyi’nin misyonu ile KKTC Başkanlık dönemindeki faaliyetlerini anlattı.

 

Etiketler:
londraturizmbakanlarızirvesitoplantısıahmetsavaşan

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER