Garfield Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Garfield çizgi filmi sinemalara dönüyor

Garfield çizgi filmi sinemalara dönüyor

Animasyon ve beyaz perdenin ikonik karakterlerinden biri olan Garfield, Chris Pratt ve Samuel L. Jackson'in başrolde olduğu yeni filmiyle sinemaya geri dönüyor. 

Animasyon ve beyaz perdenin ikonik karakterlerinden biri olan Garfield, yeni filmi ile tekrardan sinema dünyasına dönmeye hazırlanıyor. Chris Pratt ve Samuel L. Jackson'in başrolde olacağı film için yeni bir fragman yayınlandı. Chris Pratt'li Garfield filmi 24 Mayıs'ta vizyonda olacak.

Yayınlanan yeni fragmanda, Garfield'ın terk edilmiş bir yavru kedi iken evcil bir hayvana dönüşüm hikayesi işleniyor. İngilizce versiyonu Chris Pratt tarafından seslendirilecek film, Garfield'ın bu dönüşümünü ele alacak. Ayrıca film, Garfield'ın uzun süredir kayıp olan babasıyla yeniden bir araya gelme hikayesini de konu edinecek. Bu buluşmanın ardından Garfield ve köpek dostu Odie'nin rahat hayatları, Garfield'in babası olan Vic'in "yüksek riskli bir soygun" planlamasıyla tehdit altına girecek.

Chris Pratt, geçen yıl oyuncu kadrosu açıklandığında Garfield'ı seslendirmekten büyük heyecan duyduğunu belirtmişti. Pratt, Instagram'da yaptığı paylaşımda filmin daha geniş kitlelere ulaşacağını ve Garfield hikayesinin daha da genişleyeceğini ifade etti. Filmde Pratt ve Jackson'ın yanı sıra; Hannah Waddingham, Ving Rhames, Nicholas Hoult, Cecily Strong, Harvey Guillén, Brett Goldstein ve Bowen Yang gibi isimler de rol alıyor. Chris Pratt'in daha önce The Lego Movie serisi ve Onward gibi önemli animasyonlarda seslendirme yaptığını hatırlatalım. Mark Dindal tarafından yönetilen Garfield filmi, 24 Mayıs 2024'te sinemalarda izleyiciyle buluşacak.
 

DİĞER HABERLER