2024 Yeni TV Dizileri I Dizi Tanıtımları ve Fragmanları

İşte 2024'ün heyecanlandıran dizileri

İşte 2024'ün heyecanlandıran dizileri

Hollywood, yazarlar ve oyuncular grevleri nedeniyle derinden sarsıldı ve pek çok heyecanla beklenen yeni sezonlar 2025'e ertelendi. Peki, 2024’te hangi dizi filmler izleyici ile buluşacak?

Özellikle "Stranger Things", "The Last of Us" ve "Euphoria" gibi popüler dizilerin hayranları büyük bir hayal kırıklığıyla karşılandı. Ancak, tüm bu zorluklara rağmen 2024 yılı izleyicileri heyecanlandıracak pek çok yeni dizi ile karşımıza çıkacak.

"House of the Dragon", "The Boys", "Bridgerton" gibi sevilen dizilerin beklenen yeni sezonları da bu yıl izleyicilerle buluşacak. Pek çok ünlü ismin yer aldığı yeni dizilerle ekranlarımız renklenecek. Cate Blanchett, Juliette Binoche, Robert Downey Jr., Jodie Foster, Kate Winslet, Colin Farrell gibi efsane isimler, izleyicilere muhteşem performanslarıyla unutulmaz deneyimler yaşatacaklar.

Tüm bu gelişmeler, televizyon dünyasının dinamizmi ve çeşitliliği açısından önemli bir dönem yaşadığımızı gösteriyor. Her ne kadar bazı beklenen dizilerin ertelenmesi üzücü olsa da, 2023 ve 2024 yılları dizi severler için oldukça heyecan verici bir dönemin habercisi olarak karşımıza çıkıyor.

İşte bu yıl bizleri en çok heyecanlandıran diziler;


Bridgerton 3. Sezon

Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton, ailesinin izinden gidip çok seveceği bir adamla evlenmek ister. Genç kadının seçenekleri çok olsa da ağabeyi teker teker adayları eler. Ancak Leydi Whistledown’ın hazırladığı bir skandal, Daphne’nin adının lekelenmesine neden olur. Bu sırada sosyeteye yeni katılan kızların annelerinin gözdesi olan Hastings Dükü ile Daphne arasında bir çekim oluşur.

İlk Bölüm Tarihi: 2020 (ABD)

Yaratıcı: Chris Van Dusen

Oyuncular: Nicola Coughlan, Jonathan Bailey, Luke Newton

Tür: Dram

Ağ: NetflixHouse of the Dragon 2. Sezon

Babalarının ölümünden sonra iki kardeş taht için savaşır ve böylece Ejderhaların Dansı olarak bilinen bir iç savaş başlar.

Yönetici yapımcı: Angus More Gordon

Müzik: Ramin Djawadi

Ödüller: En İyi Televizyon Dizisi Altın Küre Ödülü - Drama

Adaylıklar: En İyi Televizyon Dizisi Altın Küre Ödülü - Drama

İlk bölüm tarihi: 21 Ağustos 2022 (ABD

Ağ: HBO, Blu TVThe Boys 3. Sezon

Süper kahramanlar genellikle ünlüler kadar popülerdir, politikacılar kadar etkilidir ve hatta bazen tanrılar kadar saygı görürler. Ama işte o zaman güçlerini iyilik için kullanıyorlar. Kahramanlar hile yapıp güçlerini kötüye kullanmaya başladığında ne olur? Güçsüzler süper güçlülere karşı karşıya gelince Boys, süper kahramanları yöneten ve onların kirli sırlarını örtbas eden milyarlarca dolarlık holding Seven and Vought hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak için kahramanca bir arayışa çıkar. Aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanmıştır.

Yan Ürünler: Gen V, The Boys

Presents: Diaabolik

Ödüller: En İyi Televizyon Dizisi Uydu Ödülü, Tür

Adaylıklar: En İyi Kötü Adam MTV Film ve TV Ödülü

Uyarlanan: The Boys

İlk bölüm tarihi: 26 Temmuz 2019 (ABD)

Ağ: Prime Video


Heyecanla beklenen ve yeni sezonları 2025'e ertelenen diziler;


Stranger Things 5. Sezon

Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar. 1980'lerin Hindistan’ında bir grup genç arkadaş, doğaüstü güçlere ve gizli hükümet istismarlarına tanık olur. Çocuklar cevap ararken bir dizi olağanüstü gizemi çözerler.

İlk Bölüm Tarihi: 15 Temmuz 2016 (ABD)

Bütçe: 270 Milyon Dolar (4. sezon)

Yönetmen: Duffer Kardeşler; Shawn Levy

Tür: Bilim kurgu; Korku; Gizem; Dram

Ağ: NetflixThe Last of Us 1. Sezon

14 yaşındaki Ellie, tüm insanlığı yok eden bir salgının tek çaresidir. Gözü pek bir kaçakçı olan Joel, Ellie'yi bilim insanlarına teslim etmek için tutulur. Baskı altında bir karantina bölgesinden Ellie’yi kaçırmak zorunda olan Joel, çok geçmeden Ellie ile bir bağ kurar. Küçük bir iş gibi görünen bu kurtarma operasyonu vahşi ve acımasız bir hayatta kalma mücadelesine dönecek.

Oyuncular: Pedro Pascal,Bella Ramsey,Gabriel Luna,Merle Dandridge,Anna Torv,Murray Bartlett,Nick Offerman,Storm Reid,Nico Parker,Lamar Johnson,Keivonn Woodard

İlk bölüm tarihi: 15 Ocak 2023

Editörler: Timothy A. Good; Mark Hartzell; Emily Mendez; Cindy Mollo

Tür: Kıyamet sonrası; Dram; Gerilim

Ağlar: HBO, Sky Deutschland, Blu TV
Euphoria 2. Sezon

Yönetmen koltuğunda Augustine Frizzell'in oturduğu aynı isimli İsrail yapımı diziden uyarlanan Euphoria'da 17 yaşındaki Rue'nun hikayesi anlatılıyor. Bir grup lise öğrencisi, yaşlandıkça kimliklerini oluşturmaya çalışırken uyuşturucu, aşk, sosyal medya ve parayla mücadele ediyor.

Yönetmen: Augustine Frizzell; Sam Levinson; Jennifer Morrison; Pippa Bianco

Tür: Gençlik draması

Yapımcılar: Tyler Romary; Philipp A. Barnett; Jamie Feldman; Kenneth Yu; Harrison Kreiss

Ağ: HBO

 

Etiketler:
2024 en iyi diziler

DİĞER HABERLER

BAFTA Ödülleri sahiplerini buldu!
BAFTA Ödülleri sahiplerini buldu!
19 Şubat 2024 Pazartesi
Bu hafta vizyona girecek filmler
Bu hafta vizyona girecek filmler
8 Şubat 2024 Perşembe
6 Şubat reyting sonuçları
6 Şubat reyting sonuçları
8 Şubat 2024 Perşembe
Çorum’da ‘efsane’ gala
Çorum’da ‘efsane’ gala
1 Şubat 2024 Perşembe
Yazar Mario Levi vefat etti
Yazar Mario Levi vefat etti
31 Ocak 2024 Çarşamba