"Aşkın Büyüsü 2" Geliyor

Sandra Bullock ile Nicole Kidman aynı filmde

Sandra Bullock ile Nicole Kidman, 26 yıl sonra devam filminde buluşacak.


Sandra Bullock ile Nicole Kidman aynı filmde

Oscar ödüllü oyuncu Nicole Kidman, kariyerinde "Kırmızı Değirmen", "Diğerleri", "Saatler" ve "Gözü Tamamen Kapalı" gibi birçok başarılı yapımla tanınırken, 1998 yılında "Aşkın Büyüsü" (Practical Magic) filminde de rol almıştı. Bu filmde Kidman, Sandra Bullock ile başrolleri paylaşmıştı.

"Aşkın Büyüsü 2" Yolda
Warner Bros.'un, 1998 yapımı "Aşkın Büyüsü" filminin devamı için çalışmalara başladığı iddia edildi. Senaryosunu Akiva Goldsman'ın üstleneceği devam filminde, Sandra Bullock ve Nicole Kidman'ın ikonik rollerini yeniden canlandıracakları düşünülüyor.

İlk Film ve Başarıları
Griffin Dunne'ın yönetmenliğini yaptığı "Aşkın Büyüsü", Alice Hoffman'ın 1995 tarihli aynı adlı romanından uyarlanmıştı. İlk film, sihirli güçlere sahip iki kız kardeşin hikayesini anlatıyordu ve izleyiciler tarafından büyük ilgi görmüştü.

Sandra Bullock'un Başarıları
Sandra Bullock, Michael Lewis'in 2006 yılında yayımlanan "The Blind Side: Evolution of a Game" adlı kitabından uyarlanan "The Blind Side" filmiyle birçok dalda Oscar'a aday gösterilmiş ve bu filmle En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanmıştı.

Yeniden Birlikte
Bullock ve Kidman'ın "Aşkın Büyüsü 2" ile tekrar bir araya gelmesi, hayranları arasında büyük bir heyecan yaratıyor. Filmle ilgili detaylar henüz netleşmemiş olsa da, iki başarılı oyuncunun yeniden aynı projede yer alması merakla bekleniyor.
 

DİĞER HABERLER

Kült film “Barda 2” geliyor
Kült film “Barda 2” geliyor
29 Nisan 2024 Pazartesi