Cem Yılmaz: "Cimriyim Ve Çocuğumla İlgilenmiyorum"

Cem Yılmaz'dan nafaka tepkisi: Cimriyim

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile eski eşi Ahu Yağtu arasındaki nafaka davasında karar çıktı. 

Cem Yılmaz'dan nafaka tepkisi: Cimriyim

Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu, 20 ay süren evliliklerini 2013 yılında anlaşmalı olarak bitirmişti. Boşanma anlaşması gereği Yılmaz, oğlu Kemal için aylık 10 bin dolar nafaka ödemeyi kabul etmişti.

10 Bin Dolarlık Nafaka Krizi
Geçtiğimiz yıllarda eski eşler arasında nafaka krizi yaşanmıştı. Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'ya ödediği nafakanın 10 bin dolardan aylık 40 bin liraya indirilmesini talep etmişti. Ahu Yağtu ise çocuğun eğitimi ve gelişimi için masrafların arttığını belirterek bu talebin reddedilmesini istemişti. Dava Yağtu lehine sonuçlanmış, Yılmaz karara itiraz etmişti. Ancak Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, İstinaf Mahkemesi’nin kararını onayladı ve Cem Yılmaz’ın aylık 10 bin dolar nafaka ödemesi kesinleşmiş oldu.

Cem Yılmaz Sessizliğini Bozdu
Tüm bu yaşananların ardından Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak tepkisini dile getirdi. Ünlü komedyen, "Evet bütün haberler, yorumlar haklı. Cimriyim ve çocuğumla ilgilenmiyorum. (Bu bilinen bir gerçek) ve tabi ki oğlumu tek başıma yaptım. İyi eğlenceler… Minik not 11 yıl önce boşandım. (Dünyada bir ilk)" sözleriyle duygularını ifade etti.

"Ömür Boyu Ödemem Gereken Bir Nafaka Söz Konusu"
Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu ile aralarındaki nafaka tartışmasını yeni gösterisinde sahneye taşıdı. Ünlü komedyen, "Geçenlerde oğlum Kemal, internetten mal varlığımın 20 milyon dolar olduğuna dair bir haber okumuş. Bana ‘Baba doğru mu’ diye sordu. ‘Annenin haberi yok değil mi? Haberi sakın ona gösterme’ diye uyardım. Biliyorsunuz, ömür boyu ödemem gereken bir nafaka söz konusu..." dedi.

Bu açıklamalarıyla Cem Yılmaz, konuyla ilgili sessizliğini bozarak durumu mizahi bir dille ele aldı.
 

DİĞER HABERLER

Taylor Swift
Taylor Swift'in uçağına saldırı
20 Haziran 2024 Perşembe
Hadise tanga bikini ile poz verdi
Hadise tanga bikini ile poz verdi
13 Haziran 2024 Perşembe
Ru dizisinin yasaklanması talebi
Ru dizisinin yasaklanması talebi
8 Haziran 2024 Cumartesi
Deniz Servan kaza mı geçirdi?
Deniz Servan kaza mı geçirdi?
8 Haziran 2024 Cumartesi