CZN Burak İsyan Etti

CZN Burak isyan etti

Cannes Film Festivali'nde prömiyeri yapılan "All We Imagine as Light" adlı film, kırmızı halıda birçok ünlü ismi ağırladı. Gecenin en dikkat çeken isimlerinden biri, sosyal medya fenomeni ve ünlü şef CZN Burak oldu.

CZN Burak isyan etti

Bazı sosyal medya kullanıcıları, genç fenomenin böyle prestijli bir organizasyonda konuk olarak yer almasını sorguladı. "Bir kebapçının burada ne işi var?" şeklinde eleştirilere maruz kalan CZN Burak, bu yoruma kısa bir açıklama yaparak tepki gösterdi.

"Beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz! Türkiye'nin en yüksek takipçi sayısına sahip hesabı bana ait" diyen fenomen, "Bazı insanların bu şekilde davranmasını anlamıyorum. Şu anda Türkiye'de en yüksek takipçili Instagram hesabına sahibim. Kimseye haksızlık yapmıyorum. Bu bir gerçek. Davet geldi, katıldık, kırmızı halıda yürüdük, film izledik, ödül aldık ve dönüyoruz. Ancak neden böyle davrandıklarını anlamıyorum. Gerçekten kötü yorumlar yapıldı. Neden bu kadar üzülüyorsunuz anlamıyorum" şeklinde konuştu.Sponsorluk iddialarına da yanıt veren CZN Burak, "Hiçbir firmanın sponsorluğu yok. Daveti kabul ettik, kendi imkanlarımızla katıldık. 28 yaşındayım, kendi çapımda bir şeyler yapmaya çalışıyorum, bu etkinliğe kendi paramla katıldım. Bundan çekinmiyorum. Her etkinliği kabul eden biri değilim, ancak bu etkinliği kabul etmekte bir sakınca görmüyorum. Bu kadar üzülmeye değer mi?" şeklinde konuştu.

Son Dakika Gelişmelerden Vaktinde Haberdar olmak istiyor musunuz? Google News'te Gazette'ye abone olun. 
ABONE OL!

 

DİĞER HABERLER

Hadise tanga bikini ile poz verdi
Hadise tanga bikini ile poz verdi
13 Haziran 2024 Perşembe
Ru dizisinin yasaklanması talebi
Ru dizisinin yasaklanması talebi
8 Haziran 2024 Cumartesi
Deniz Servan kaza mı geçirdi?
Deniz Servan kaza mı geçirdi?
8 Haziran 2024 Cumartesi