Deniz Akkaya: Kızım Bana Saldırdı

Deniz Akkaya saldırıya uğradı

Deniz Akkaya, kızının kendisine saldırıp balkona kitlediğini iddia etti. Akkaya, “Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin” dedi.

Deniz Akkaya saldırıya uğradı

Deniz Akkaya, kızının kendisine saldırıp balkona kilitlediğini iddia etti. Sosyal medya platformu X üzerinden yaptığı paylaşımda, “Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin” dedi.

Eski manken ve sunucu Akkaya, 1997 yılında "son derece yanlış bir baba seçimi ile hamile kalıp, hayatının kabusa döndüğünü" belirtti.

"ANNE OLMAK BU DEĞİL, OLMAMALI"
Eski eşini "bir ruh hastası" olarak nitelendiren Akkaya, kızı için verdiği velayet savaşının bir ömür sürdüğünü ifade etti ve şunları iddia etti:

"Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. Benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum.

Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kilitledi. Komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112’yi aramam neticesinde kurtarıldım.

Polislere de karşı çıkan ve sonrasında hızını alamayıp bana itibar suikasti yapan bu ruh haline, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim. Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kontrolsüzce severek. Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin."

"BENİ DÖVDÜ DİYEREK İTİBAR SUİKASTİNE GEÇTİ"
Bir sonraki mesajında gelen bazı yorumlara tepki gösteren Akkaya, şu ifadeleri kullandı:

"Beni saatlerce balkona kilitleyen kızım, polisleri aramaya cesaret edemez derken, aramam neticesinde gelen ekiplere çıkardığı zorluk yetmedi bir de beni dövdü diyerek itibar suikastine geçti. Ben bu hayatı, birileri üstünde tepinsin diye inşa etmedim. Bilip bilmeden bu hayatı yorum yapmayın."
 

DİĞER HABERLER

Hadise tanga bikini ile poz verdi
Hadise tanga bikini ile poz verdi
13 Haziran 2024 Perşembe
Ru dizisinin yasaklanması talebi
Ru dizisinin yasaklanması talebi
8 Haziran 2024 Cumartesi
Deniz Servan kaza mı geçirdi?
Deniz Servan kaza mı geçirdi?
8 Haziran 2024 Cumartesi