Deniz Çakır Sokak Hayvanları İçin Konuştu

Deniz Çakır'dan sokak hayvanları tepkisi

Deniz Çakır, sokak hayvanlarının uyutulmasına ilişkin tartışmalara tepki göstererek bu uygulamanın yapıldığı bir ülkede yaşamak istemediğini söyledi.

Deniz Çakır'dan sokak hayvanları tepkisi

Türkiye'nin çözüm bulunamayan sorunu haline gelen sokak köpekleri, hala can yakıcı bir sorun olarak devam ediyor. Bu süreçte birçok can kaybı yaşanırken, birçok insan da ciddi şekilde yaralandı.

Aileler, yetkililere seslenerek bu duruma bir çözüm bulunmasını talep ederken, hayvan savunucuları ise sokak hayvanlarının yaşam haklarını insan hayatından önde tutuyorlar.

Konuya ilişkin dikkat çekici bir açıklama ise oyuncu Deniz Çakır'dan geldi. Hülya Avşar'ın YouTube kanalındaki 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programına konuk olan Çakır, burada yaptığı açıklamalarla eleştiri topladı.

Sokak hayvanlarının uyutulması konusuna değinen Çakır, "Sokak hayvanlarını uyutmayı düşünüyorsanız önce benden başlayın. Ben bunun yapıldığı bir yerde yaşamak istemiyorum, ilk beni uyutun. Bir çocukla sokaktaki kedinin hiçbir farkı yok. Bu cümlenin bir insan ağzı tarafından şuursuzca kurulmasına şaşkınlıkla içindeyim" şeklinde konuştu.
 

DİĞER HABERLER

Dilan Polat, 3 ay tedavi görecek
Dilan Polat, 3 ay tedavi görecek
27 Mayıs 2024 Pazartesi
Yalı Çapkını
Yalı Çapkını'nda veda!
26 Mayıs 2024 Pazar
CZN Burak isyan etti
CZN Burak isyan etti
26 Mayıs 2024 Pazar