Doğu Demirkol Filistin'e Bağış Yaptı

Doğu Demirkol gösteri gelirini Filistin'e bağışlayacak

Komedyen Doğu Demirkol, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, bu yaz gerçekleştireceği tüm açık hava gösterileri gelirlerini Filistin'e bağışlayacağını duyurdu.

Doğu Demirkol gösteri gelirini Filistin'e bağışlayacak

İsrail'in 7 Ekim'den bu yana aralıksız olarak vurduğu Gazze'de insani kriz derinleşirken, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından Filistin ve Gazze'ye destekler de artarak devam ediyor. Son olarak bir destek de ünlü komedyen Doğu Demirkol'dan geldi.

7 Ekim'den beri Gazze'ye saldırılar düzenleyip işgal etmeye çalışan İsrail ordusu, Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah kentinde Filistinli sivillerin kaldığı çadırları hedef aldı. Bu saldırıda, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 45 kişi hayatını kaybetti, 249 kişi ise yaralandı. Bu vahşet, tüm dünyada büyük tepkiye yol açtı. Türkiye'den ve dünyadan birçok ünlü isim, İsrail'in saldırılarına tepki göstererek Filistin'e desteklerini açıkladı.

DOĞU DEMİRKOL GÖSTERİ GELİRLERİNİ FİLİSTİN'E BAĞIŞLAYACAK
Ünlü komedyen Doğu Demirkol'dan da Filistin için anlamlı bir hareket geldi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Demirkol, bu yaz gerçekleştireceği tüm açık hava gösterilerinin gelirlerini Filistin'e bağışlayacağını duyurdu.

Doğu Demirkol'un bu anlamlı destek hamlesi sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük takdir topladı. Birçok kullanıcı, Demirkol'a teşekkür ederek onun bu duyarlı davranışını övgüyle karşıladı.
 

DİĞER HABERLER

Hadise tanga bikini ile poz verdi
Hadise tanga bikini ile poz verdi
13 Haziran 2024 Perşembe
Ru dizisinin yasaklanması talebi
Ru dizisinin yasaklanması talebi
8 Haziran 2024 Cumartesi
Deniz Servan kaza mı geçirdi?
Deniz Servan kaza mı geçirdi?
8 Haziran 2024 Cumartesi
Burak Sergen 4
Burak Sergen 4'üncü kez evleniyor
30 Mayıs 2024 Perşembe