Dünyanın En Yakışıklı Listesindeki Türk Ünlüler

Dünyanın en yakışıklı listesindeki Türk ünlüler

Amerika merkezli ünlü internet sitesi tarafından her yıl düzenlenen "Dünyanın En Yakışıklı 100 Erkeği" listesi, 2023 yılı için merakla beklenen isimleri içeriyor.

Dünyanın en yakışıklı listesindeki Türk ünlüler

 Türkiye'den 5 ünlü ismin de bu prestijli listeye girmesi dikkat çekiyor. Listenin 9. sırasında yer alan oyuncu Halil İbrahim Ceyhan, Türk hayranlarının gururu olmayı başardı. Onu takip eden isimler arasında ise Barış Murat Yağcı (29. sıra), Can Yaman (37. sıra), Şükrü Özyıldız (74. sıra), Onur Tuna (80. sıra) ve Mert Ramazan Demir (83. sıra) yer alıyor.

TC Candler, 1990 yılından bu yana dünyanın en yakışıklı ve en güzel yüzlerini sıralayan bir internet sitesi olarak biliniyor. Bağımsız eleştirmenler tarafından hazırlanan liste, milyonlarca öneri ve araştırmanın sonucunda oluşturuluyor. Estetik mükemmellik, zarafet, özgünlük, cüret, tutku, sınıf, duruş, neşe, vaat, umut gibi birçok detay, listedeki isimlerin seçiminde önemli kriterler olarak göze çarpıyor.

Türk isimlerin de bu listede yer alması, ülke genelinde büyük bir gurur ve heyecan yaratıyor. Bu başarı, Türk oyuncuların uluslararası alanda da kabul gördüğünün bir göstergesi olarak değerlendiriliyor. Listede yer almak, Türk sanat dünyasının ve genç yeteneklerin uluslararası alandaki etkileyici varlığını kanıtlıyor.


 

DİĞER HABERLER