Erdemoğlu'nun Koleksiyonu Moskova'da Tanıtıldı

Emre Erdemoğlu'nun "BAĞ" koleksiyonu Moskova'da tanıtıldı

Emre Erdemoğlu'nun "BAĞ" koleksiyonu Moskova'da tanıtıldı

Ünlü moda tasarımcısı Emre Erdemoğlu, Moskova Fashion Week kapsamında Sonbahar/Kış 2025 koleksiyonunu muazzam bir defile ile tanıttı. "BAĞ" adını verdiği koleksiyon, Mavi ve Bej'in Bordo ile buluştuğu bir kombinasyon sunarak dikkatleri üzerine çekti.

Defile, Moskova'nın iş, sanat ve cemiyet hayatından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti. Emre Erdemoğlu, insan ilişkilerindeki dramatik gücü "BAĞ" temasıyla koleksiyonuna yansıttı. Military formlarıyla dikkat çeken tasarımlarında lüksü yeniden tanımladı ve deri detaylara ağırlık verdi. Kaşe kabanlar, büyük formdaki ceketler ve uzun trençkotlar koleksiyonun öne çıkan parçaları arasındaydı.
Koleksiyonda sokak stiliyle askeri formların harmanlandığı görülüyordu. Oversize kabanlar, özel işlemeli kimonolar, uzun trençkotlar ve yüksek bel pantolonlar gibi parçalar defilede ön plana çıktı. Yüksek vatkalı askeri ceketler ve jilet görünümlü temiz bitimler de dikkat çeken detaylardandı.
Defilenin müziklerini Serhat Erdem ile birlikte hazırlayan Emre Erdemoğlu, Olga Zatylkina'nın koreografisini üstlendiği defileyi izleyen davetlilerden tam not aldı.

 

DİĞER HABERLER

Azra Akın ikinci kez anne oldu
Azra Akın ikinci kez anne oldu
18 Nisan 2024 Perşembe
Rotinda Kılıç ifşa oldu
Rotinda Kılıç ifşa oldu
15 Nisan 2024 Pazartesi