Ünlü Şarkıcı Kalben İlk Kez Konuştu

Evinde uyuşturucu çıkan Kalben'den ilk açıklama

Evinde uyuşturucu bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alınan ve ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Kalben'den ilk açıklama geldi.

Evinde uyuşturucu çıkan Kalben'den ilk açıklama

İstanbul'un Cihangir semtinde sabah saatlerinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda Kalben Sağdıç, "uyuşturucu veya uyarıcı maddeleri ruhsatsız veya ruhsata aykırı olarak imal, ithal veya ihraç etme" suçundan gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen Kalben'in ilk ifadesinde ele geçirilen uyuşturucuyu satmadığını, sadece kendi kullandığını iddia ettiği öğrenildi. Adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Kalben, savcılıktaki işlemlerin ardından yurt dışına çıkış yasağı konularak adli kontrol talebiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edildi. Hakimlik, adli kontrol hükümleri uygulanarak Kalben'i serbest bıraktı.

Kalben, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları belirtti: "Canlarım, müzik, edebiyat ve dostluk yoluyla tanıştıklarım... Sokaklarda, konserlerde, festivallerde ve imza günlerinde buluştuklarım... Kah güzel kah acı günlerimizi paylaştıklarım... Sağlığımla ilgili endişe duymanızı istemiyorum. Kıymetli kamuoyumuzu bu şekilde oyaladığım için üzgünüm. Ben ailemin, sevdiklerimin, yakınlarımın yanındayım. İyiyim, daha da iyi olacağım. Hep daha da iyi olmak için çabalıyorum ve çabalayacağım
 

DİĞER HABERLER