Nihal Candan Cezaevinden Tahliye Edildi

Fenomen Nihal Candan tahliye edildi

Beş aydan fazla bir süredir cezaevinde tutuklu bulunan Candan kardeşlerden Nihal Candan'ın anoreksiya olduğu ve 37 kiloya düştüğü öğrenildi.  Sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırılan Nihal Candan, tahliye edildi.

Fenomen Nihal Candan tahliye edildi

Bahar Candan ve ablası Nihal Candan, sosyal medyanın fenomenleri haline geldi. Ancak, 16 Kasım 2023'te ucuz otomobil vaadiyle dolandırıcılık yapan bir şebekeyle ilişkilendirildikleri iddiasıyla tutuklandılar. Son gelişmeye göre, Nihal Candan, sağlık sorunları nedeniyle tahliye edildi.

Nihal Candan'ın 'Yemek yememe hastalığı' olarak da bilinen anoreksiya rahatsızlığı nedeniyle 37 kiloya kadar düştüğü öğrenildi. Candan'ın avukatı Kasım Ergün, geçen hafta Nihal Candan'ın her gün hastaneye götürüldüğünü, ancak hastaneye yatırılmasına izin verilmediğini belirtti. Avukat Ergün, dün akşam saatlerinde Nihal Candan'ın tekrar hastaneye kaldırıldığını ve cezaevine geri dönmediğini aktardı. Doktorların, bağışıklık sisteminin çökme noktasında olduğunu belirttiği Candan'a hastanede yatış izni verildiği ifade edildi.
 

DİĞER HABERLER