Gamze Özçelik Ve Reshad Strik Evlendi

Gamze Özçelik ile Reshad Strik evlendi

Eski oyuncu Gamze Özçelik, oyuncu Reshad Strik ile nikah masasına oturdu. Strik "Ailenin Yeni Üyesi" isimli programla tanınıyor.

Gamze Özçelik ile Reshad Strik evlendi

Ünlü oyuncu Gamze Özçelik, Boşnak asıllı Avustralyalı aktör Reshad Strik ile evlendi. Sürpriz nikah, çiftin arkadaşları tarafından sosyal medya üzerinden duyuruldu.

Sürpriz Nikah
Arkadaşlarının paylaştığı mesajda, "Ortak bir yazı daha oldu kardeşim ile. Aynı günde evlenmek de dahil oldu. Ne kadar şükür etsem az... Çok mutluyum, aynı zamanda çok da hüzünlü. Orada olmayı çok istememe rağmen nasip olmadı ama kalplerimiz birdi. Rabbim Mekke'ye, Medine'ye, Afrika kıtasına ve tüm mazlum coğrafyalara birliktelik ve umutla koşmak nasip etsin kıymetlim. Allah iki cihan saadeti nasip etsin. Kördüğüm gibi bir sevgi hanesi nasip etsin. Ağlıyorum ama sevinçten... Ömür boyu mutlu olun." ifadelerine yer verildi.

Reshad Strik Kimdir?
1981 Avustralya doğumlu Reshad Strik, aralarında Filinta ve Diriliş Ertuğrul gibi popüler Türk yapımlarının da bulunduğu projelerde rol almış başarılı bir aktördür.

Çifte Mutluluk
Gamze Özçelik ve Reshad Strik, sürpriz nikahları ile sevenlerini mutlu etti. Çiftin bu özel gününe dair paylaşımlar, sosyal medyada büyük ilgi gördü. Sevenleri, çifte ömür boyu mutluluk diledi.
 

DİĞER HABERLER

İbrahim Çelikkol ölümden döndü
İbrahim Çelikkol ölümden döndü
24 Haziran 2024 Pazartesi
Taylor Swift
Taylor Swift'in uçağına saldırı
20 Haziran 2024 Perşembe
Hadise tanga bikini ile poz verdi
Hadise tanga bikini ile poz verdi
13 Haziran 2024 Perşembe