Hakan Ural'dan Özgür Demirtaş'a Hakaret

Hakan Ural'dan Özgür Demirtaş'a canlı yayında hakaret

Prof. Dr. Özgür Demirtaş, sosyal medyada İran-İsrail savaşıyla ilgili yaptığı yorumlar ve hayat pahalılığına dair sözleriyle dikkat çeken Hakan Ural'ı eleştirdi.

Hakan Ural'dan Özgür Demirtaş'a canlı yayında hakaret

Ekonomist Demirtaş, Hakan Ural'ın hayat pahalılığı yorumuna sosyal medya hesabı üzerinden geri vitesi tanımlayan 'R' harfiyle cevap verdi. Bu cevaba sinirlenen ünlü yorumcu Ural, bir program sırasında Kanal D ekranlarında Prof. Dr. Özgür Demirtaş'a hakaret ederek "Sen nasıl bir geri zekalısın!" dedi.

Özgür Demirtaş ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Ural'a tepki gösterdi ve "Hakan Ural bana ağza alınmayacak hakaretler etmiş. Aile terbiyem yanıt vermeme izin vermiyor. Sadece kendisini anlatmış diyebilirim. Askerlik konusuna gelince: Öz babası askerden kaçmak için sahte çürük raporu aldığını söylemiş. Başka söze gerek yok." ifadelerini kullandı.

Hakan Ural, geçtiğimiz günlerde bir televizyon programında hayat pahalılığına dair yaptığı yorumlarla dikkat çekmişti. Ayrıca, bir başka programda İran-İsrail savaşını yorumlayan Ural'ın sözleri de sosyal medyada gündem olmuştu.
 

DİĞER HABERLER