Hasan Can Kaya: Şehit Ailesine Ev Alacağız

Hasan Can Kaya neden gündem oldu?

Hasan Can Kaya neden gündem oldu?

Sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri ‘Hasan Can Kaya’ oldu. Peki Hasan Can Kaya ile ilgili neler konuşuldu, neden gündem oldu? İşte Sanatçı Haluk Levent’in Pençe-Kilit şehitleri sonrası Hasan Can Kaya hakkında söyledikleri.

Irak’ın kuzeyinde bölücü terör örgütü mensupları üs bölgesine sızmaya çalıştı. Yaşanan sıcak çatışmada 9 askerimiz şehit oldu. Ailesi 6 Şubat’taki depremlerde evsiz kalan Şehit Sözleşmeli Piyade Er Müslüm Özdemir’in ailesinin çadırına 10 adet ısıtıcı bırakılması sonrası AHBAP Derneği Genel Başkanı Haluk Levent’ten açıklama geldi. Levent, Hasan Can Kaya ile şehidin ailesine ev alacaklarını söyledi.Sosyal medya platformu X’ten açıklama yapan Levent komedyen ve oyuncu Hasan Can Kaya’yı da etiketleyerek, “Şehit Müslüm Özdemir’in ailesinin ev hakkı mevcut. Bu konuda Kahramanmaraş Valimiz sayın Mükerrem Ünlüer bizleri aydınlattı. Ama bizler de bir ucundan tutalım dedik. Bugün Bursa konserimin geliri ve Hasan Can Kaya kardeşimin 1 gösteri hasılatıyla birlikte haftaya annemize bir ev alacağız.” ifadelerini kullandı.

Levent’in paylaşımı sonrası Hasan Can Kaya en çok konuşulan konulardan biri oldu. Levent’in paylaşımına alıntı yapan Kaya kalp emojisi bıraktı.

HASAN CAN KAYA KİMDİR?

Hasan Can Kaya, Türk komedyen ve stand-up komedyenidir.

16 Aralık 1989'da İstanbul'da doğdu. 1 Erkek 1 Kadın dizisinde senaristlik yaparken, senarist grubundaki arkadaşlarının desteği ile stand-up yapmaya karar verdi. Leman Kültür Beşiktaş’ta düzenli olarak stand-up komedi yapmaya başladı. Ocak 2020'de ilk kişisel projesi olan Konuşanlar Talk Show'un çekimlerine başladı.

Konuşanlar adlı programı Aralık 2020'de Exxen adlı platforma taşındı ve YouTube'a yüklenen bölümler yayından kaldırıldı. YouTube'a yüklenen bölümlerin kaldırılmasının ardından programın takipçi sayısında düşüş meydana geldi.

FİLMOGRAFİSİ

Çok Güzel Hareketler Bunlar

Çok Aşk - Sinema filmi

Konuşanlar - Talk-show

Hasan Can Kaya - Stand Up Party

Bir Yeraltı Sit-Com'u

 

Etiketler:
hasan can kaya

DİĞER HABERLER

Fatih Ürek alay konusu oldu
Fatih Ürek alay konusu oldu
2 Mart 2024 Cumartesi
Eros-Bot
Eros-Bot'tan aşk tavsiyeleri
28 Şubat 2024 Çarşamba