İnci Taneleri'nin Yeni Bölümünde Nehir Geliyor

İnci Taneleri'ne 'Azem'ın kızı 'Nehir' geliyor

'İnci Taneleri' dizisinde ilk bölümden beri merak konusu olan Azem’in kızı Nehir, on üçüncü bölümde nihayet ortaya çıkıyor.

İnci Taneleri'ne 'Azem'ın kızı 'Nehir' geliyor

Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan'ın üstlendiği 'İnci Taneleri' dizisi, perşembe akşamları yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Hazar Ergüçlü'nün 'Dilber' karakterine hayat verdiği dizide, daha önce Kubilay Aka'nın canlandırdığı 'Cihan' karakteri, Yılmaz Erdoğan'ın 'Azem' karakterinin oğlu olarak tanıtılmıştı. Ancak şimdi, Azem'in gizemli kızı Nehir'in ortaya çıkışı, dizinin gidişatında büyük bir değişimi işaret ediyor.

Oyuncu Sera Kutlubey'in 'Nehir' olarak kamera karşısına geçtiği setten ilk kareler paylaşıldı. Yıllardır merakla beklenen bu an, dizinin hayranlarını heyecanlandırdı. Azem'in çocuklarıyla kavuşması gerçekleşecek mi, yoksa Nehir'in gelişi yeni bir dönemin habercisi mi, ilerleyen bölümlerde netlik kazanacak.

SERA KUTLUBEY KİMDİR ? NEHİR KİMDİR ?

24 Ekim 1997 tarihinde Ankara'da doğdu. Eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümünde tamamladı.İlk oyunculuk deneyimini, 2016 yılında rol aldığı Kehribar dizisi ile yaşadı. Ardından Babam ve Ailesi dizisinde rol aldı. 2017 yılında İsimsizler dizisinde "Seher" karakterini canlandırdı ve 2019-2020 yılları arasında Zalim İstanbul dizisinde "Cemre Yılmaz" karakterini oynayarak tanınırlık kazandı. 2022-2023 yılları arasında yayımlanan İyilik dizisinde "Damla" karakterini canlandırdı.

İlk romanı, Plüton'un Düş'üşü, 2022'de İthaki Yayınları'ndan çıktı.
 

DİĞER HABERLER

Dilan Polat, 3 ay tedavi görecek
Dilan Polat, 3 ay tedavi görecek
27 Mayıs 2024 Pazartesi
Yalı Çapkını
Yalı Çapkını'nda veda!
26 Mayıs 2024 Pazar
CZN Burak isyan etti
CZN Burak isyan etti
26 Mayıs 2024 Pazar