Kadir İnanır İlk Tepkilerini Verdi

Kadir İnanır ilk tepkilerini verdi

Sanatçı Kadir İnanır, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavi altına alındı. 

Kadir İnanır ilk tepkilerini verdi

Başhekim Prof. Dr. Necdet Sağlam, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, İnanır'ın durumunda dün geceden beri olumlu bir gelişme olduğunu ve sabah saatlerinde çekilen MR sonuçlarının iyi olduğunu belirtti.
İnanır'ın extübe edilmesiyle bilincinin açık olduğunu ve kendisine ulaşan selamlara gülümsediğini ifade eden Sağlam, motor hareketlerinin iyi olduğunu ve durumlarını yakından takip ettiklerini dile getirdi. Sağlam, İnanır'ın daha önce ciddi beyin ve akciğer ameliyatı geçirdiğini ve kronik bir sigara içicisi olduğunu da ekledi.
Üç ay önce akciğer enfeksiyonu geçirdiğini belirten Sağlam, umarız bu sürecin İnanır'ın sigarayı bırakmasına vesile olacağını dile getirdi. İnanır'ın sağ tarafında tam bir felç tablosu olduğunu ancak şu anda sağ tarafın hareketlerinin iyi olduğunu ifade etti.
Sağlam, İnanır'ın akciğerleriyle ilgili sıkıntıları olduğunu ve gerekli tedbirleri aldıklarını belirtti. İnanır'ın extübe olmasıyla iletişim kurabildiğini ve eşinin yanına alındığını söyledi. Yoğun bakımdaki tedavisinin birkaç gün daha devam edeceğini ve sürecin temkinli bir şekilde ilerleyeceğini belirtti.
Sağlam, İnanır'ın konuşma sürecini daha sonra beklediklerini ve her şeyin düzelebileceğini umut ettiklerini dile getirdi.

 

DİĞER HABERLER

Selena Gomez tarihe geçti
Selena Gomez tarihe geçti
19 Temmuz 2024 Cuma
Kadir Ezildi nişanlandı
Kadir Ezildi nişanlandı
18 Temmuz 2024 Perşembe