Kıvanç Tatlıtuğ Dövmesi İle Gündemde

Kıvanç Tatlıtuğ'un dövmesi gündem oldu

Kıvanç Tatlıtuğ'un dövmesi gündem oldu

Eşi Başak Dizer ve oğlu Kurt Efe ile ilgili birçok ayrıntıyı vücuduna dövme yaptıran oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, anlamlı dövmelerine bir yenisini daha ekledi.


2016 yılında Başak Dizer ile nikah masasına oturan Kıvanç Tatlıtuğ, mutlu evliliğini 2022'de Kurt Efe'nin doğumuyla taçlandırdı. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Kıvanç Tatlıtuğ, sosyal medya paylaşımlarıyla olduğu kadar dövmeleriyle de adından söz ettiriyor.

Geçtiğimiz yıl eşi Başak Dizer (13 Nisan 1977) ve oğlu Kurt Efe'nin (15 Nisan 2022) doğum tarihlerini pusula olarak dövme yaptıran Tatlıtuğ, bugüne kadar hiç görülmeyen dövmesiyle gündem oldu. Kıvanç Tatlıtuğ'un yine eşi Başak Dizer ile ilgili bir dövme yaptırdığı ortaya çıktı. Dövmenin merkezindeki "B" harfi dikkat çekti.

"EVLİLİK NEDEN ÖTEKİLEŞTİRİLİYOR?"
Öte yandan Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz aylarda "Sence evlilik zor mu?" sorusuna; "Sence sevgililik zor mu? Biz neden evliliği böyle bir kalıba sokuyoruz? Evlilik zor mu? Değil" yanıtını vermişti.

Ünlü isim, "Evlilik aşkı öldürür mü?" sorusunu da "Kesinlikle öldürmüyor. Sence sevgililik aşkı öldürür mü? Evlilik neden ötekileştiriliyor? Evlilik 'tü kaka' bir şey mi? Evlilik güzel bir şey. Aşkın ömrü bitmesi gerekiyorsa sevgiliyken de biter. Bir raf ömrü vardır, onun bitmesi gerekiyordur, biter" şeklinde cevaplamıştı.
 

DİĞER HABERLER

Azra Akın ikinci kez anne oldu
Azra Akın ikinci kez anne oldu
18 Nisan 2024 Perşembe
Rotinda Kılıç ifşa oldu
Rotinda Kılıç ifşa oldu
15 Nisan 2024 Pazartesi
Yargı dizisinden erken veda...
Yargı dizisinden erken veda...
10 Nisan 2024 Çarşamba