Kitaptan Kraliyetin Seks Skandalı Çıktı

Kraliyet ailesinde seks skandalı

Rebel Wilson, Kraliyet Ailesi'nin bir üyesi tarafından seks partisine davet edildiğini anlattı.

Kraliyet ailesinde seks skandalı

Rebel Wilson, anılarını yazdığı kitabındaki iddialarla gündemden düşmüyor. Wilson, bu defa da Kraliyet Ailesi hakkında yazdıklarıyla şaşırttı.

Wilson, kendisini uyuşturucu dolu bir seks partisine davet ettiğini öne sürdüğü Kraliyet Ailesi üyesinin kimliğini açıklamadı. Wilson, Kraliyet Ailesi'nden bir üyenin kendisini ABD'li bir teknoloji milyarderinin evinde uyuşturucu ile dolu bir seks partisine davet ettiğini yazdı.

Avustralyalı oyuncu, bu kişinin kim olduğunu açıklamasa da üç ipucu veriyor: Kendisi erkek, olay 2014'te yaşandı ve taht sıralamasında on beşinci veya yirminci sırada. "Rebel Rising" adlı anı kitabında, bir erkek arkadaşına "Daha fazla kıza ihtiyacımız var" diyen Kraliyet üyesinden bahsetti. Wilson, o sırada bakire olduğunu ve partinin gizli kameralar tarafından çekilmiş olabileceği endişesinden kurtulamadığını yazıyor.

Oyuncu ayrıca aynı sıralarda hafta sonunu Ürdünlü bir prensle geçirmesi için kendisine 2 milyon dolar teklif edildiğini de iddia ediyor. Bu tür bir teklifin neleri içereceğini sektöre sorduğunu ve kendisine bir noktada prensle yatmasının beklendiğinin söylendiğini kaydediyor.
 

DİĞER HABERLER