Metin Akpınar'ın Kızı Müge Anlı'da Konuştu

Metin Akpınar'ın kızı annesini bulmak için Müge Anlı'ya çıktı

Yıllar önce Metin Akpınar'ın evlilik dışı birlikteliğinden dünyaya gelen ve açtığı babalık davasını kazanan Duygu Nebioğlu, annesini bulmak için Müge Anlı'nın programına katılarak yardım istedi.

Metin Akpınar'ın kızı annesini bulmak için Müge Anlı'ya çıktı

Ünlü sanatçı Metin Akpınar'ın, evlilik dışı ilişkisinden dünyaya gelen ikiz kızlarından biri olan Duygu Nebioğlu, uzun süredir ulaşamadığı annesi Suphiye Orancı'yı bulmak için Müge Anlı'nın programına katıldı.

Duygu Nebioğlu, küçük yaşta evlatlık verildiğini ve annesini 2007 yılında bulduğunu, en son 2010'da telefonla konuştuklarını dile getirdi. Canlı yayında annesinin Almanya'da olduğunu belirtti ve yaşadıklarını anlattı. Nebioğlu, annesinin ünlü bir çevrede yer aldığını ve bu çevrenin onun hayatını etkilediğini ifade etti.

Nebioğlu, annesiyle babasının tanışma hikayesine dair farklı versiyonlar olduğunu ve doğruyu söyleyenin olmadığını belirtti. Annenin trafik kazasında tanıştıklarını söylediğini ancak babanın "tek gecelik ilişki" dediğini aktardı. Kendisinin babasının açıklamasını kabul etmediğini belirten Nebioğlu, bu durumun eşini de mağdur ettiğini ifade etti.

Ayrıca, annesinin kendisine "Babanı bulursan beni kaybedersin" dediğini aktardı.

Geçmişte yaşanan bu hikaye, Metin Akpınar'ın 63 yıldır evli olduğu eşi Göksel Özdoğdu ile yaşanan birlikteliğin dışında olduğu için dikkat çekmişti. Metin Akpınar, evlatlarını kabul ederek "Tek gecelik bir ilişkiydi. Eşimden özür dilerim. Hayat geriye doğru akmıyor" şeklinde bir açıklama yapmıştı.
 

DİĞER HABERLER

CZN Burak isyan etti
CZN Burak isyan etti
26 Mayıs 2024 Pazar