Müjde Uzman’dan Duygulandıran Veda

Müjde Uzman’dan duygulandıran veda

Kızılcık Şerbeti dizisinin heyecanla beklenen ikinci sezon finali yayınlandı ve bu bölümde ekibe veda eden isimler arasında Müjde Uzman da bulunuyor.

Müjde Uzman’dan duygulandıran veda

Uzman, dizide seküler aile üyelerinden Alev'i canlandırarak kısa sürede izleyicilerin sevgisini kazandı.

Alev karakteri, eski sevgilisi Rüzgar ile nişanlı olmasına rağmen evli ve çocuklu Abdullah Ünal'a olan hislerine kapıldı. Ancak bu ilişki, ailesi ve çevresi tarafından onaylanmadı ve Alev, hamile kaldığında boşanma sürecinde olan Abdullah Bey yüzünden zorlu bir dönem geçirdi.

İkinci sezon finaliyle birlikte Alev'in kaderi de belirlendi: Berlin'e gidip orada çocuğunu tek başına büyütecekti. Müjde Uzman'ın diziden ayrılacağı daha önce doğrulanmıştı ancak karakterinin sonu merak konusuydu.

Müjde Uzman, sosyal medya hesabından Alev'e veda ettiği bir video paylaşarak duygularını dile getirdi ve herkese teşekkür etti. "Ben onu ÇOK sevdim. Kalplere empati, yüzlere gülümseme olsun istedim hep, umarım başarmışımdır. Herkese ve her şeye teşekkürler, olması gereken her şey, olması gerektiği gibi oldu. Benim için çok özeldi, yolculuk çok güzeldi. Tekrar görüşmek üzere, huzurlu, mutlu, olması gerektiği gibi günlerde :)" şeklinde duygularını ifade etti.

Son Dakika Gelişmelerden Vaktinde Haberdar olmak istiyor musunuz? Google News'te Gazette'ye abone olun. 

ABONE OL!

 

DİĞER HABERLER

İbrahim Çelikkol ölümden döndü
İbrahim Çelikkol ölümden döndü
24 Haziran 2024 Pazartesi
Taylor Swift
Taylor Swift'in uçağına saldırı
20 Haziran 2024 Perşembe
Hadise tanga bikini ile poz verdi
Hadise tanga bikini ile poz verdi
13 Haziran 2024 Perşembe