Oyuncu Gülşah Çomoğlu 38 Yaşında Hayatını Kaybetti

Oyuncu Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti

Unutma Beni, Yüksek Sosyete, Kasaba Doktoru'nun aralarında yer aldığı birçok dizide rol alan oyuncu Gülşah Çomoğlu, hayatını kaybetti.

Oyuncu Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti

Oyuncu Gülşah Çomoğlu 38 yaşında hayatını kaybetti. Acı haberi eşi Gökhan Günal, Instagram sayfasından duyurdu:

"Canım eşim, hayatımın neşesi, güzel kızımızın annesi Gülşah Çomoğlu'nu maalesef kaybettik. Cenazesi yarın perşembe günü öğle namazını müteakip Altunizade Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nden kalkacak. Kanlıca Camii'nde defnedilecektir."

Gülşah Çomoğlu, 2018 yılında Gökhan Günal ile evlenmişti. Ani vefatı, sevenlerini ve dostlarını yasa boğdu.

Oyuncu Ceren Karakoç, arkadaşının fotoğrafını "Ah Gülşah güzel arkadaşım. Sen beni bitirdin. Gittiğin yer incitmesin seni." mesajıyla paylaştı.

İlayda Alişan da duygularını, "Canım kuzenim Gülşah'ımı kaybettik. Çok çok üzgünüz. Hepimizin başı sağolsun." şeklinde ifade etti.

Hazal Subaşı, "Canım Gülşah... Huzurla..." mesajını paylaşırken, Gamze Balım ise "Ah be Gülşah... Ah be güzel gözlü, güzel kalplim... Son konuştuğumuzda çok yorgundun ama inanıyordun geçeceğine, gideceğine bu illetin. Neden böyle oldu? Seni çok seviyorum. Dilerim gittiğin yerde, bedenin ve o naif ruhun huzur bulmuştur. Seni hep o gülen yüzünü hatırlayacağım." diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Begüm Topçu ise "Ah Gülşah… Çok erken bir veda bu, içimizde derin bir acı bıraktın gidişinle... Allah'ım annene, eşine, ailene, kızına sabır versin. Çok üzgünüm çok." sözleriyle duygularını paylaştı.

Gülşah Çomoğlu'nun vefatı, ailesi, arkadaşları ve hayranları için derin bir üzüntü kaynağı oldu. Hepimizin başı sağ olsun.
 

DİĞER HABERLER

İbrahim Çelikkol ölümden döndü
İbrahim Çelikkol ölümden döndü
24 Haziran 2024 Pazartesi
Taylor Swift
Taylor Swift'in uçağına saldırı
20 Haziran 2024 Perşembe
Hadise tanga bikini ile poz verdi
Hadise tanga bikini ile poz verdi
13 Haziran 2024 Perşembe