Rotinda Kılıç İfşa Oldu

Rotinda Kılıç ifşa oldu

Sosyal medya fenomeni Gizem Çakal, sevgilisi ve yakın arkadaşı Rotinda Kılıç'ı otel odasında yakaladığı anları sosyal medya hesabından ifşa etti. 

Rotinda Kılıç ifşa oldu

Ancak, Rotinda Kılıç, olayın aslında Gizem'in düşündüğü gibi olmadığını belirterek, sadece çok alkollü olduğu için sevgilisini eve getirdiğini ve sonradan gözlerini açtığında Gizem'i karşısında bulduğunu açıkladı. Rotinda Kılıç, hiçbir şekilde suçlamaları kabul etmedi.
Gizem Çakal'ın sevgilisi Berk Şenli ise Instagram hesabından yaptığı açıklamada, Rotinda'nın sevgilisinden ayrıldığı için bayram nedeniyle uçak bileti olmadığı için otele gelip beraber dönmesini söylediğini belirtti. Mekanda mesajı Gizeme gösterdiğini ve sonrasında Gizem'in kendisini takip ettiğini ifade eden Berk Şenli, Rotinda'nın bayıldığı için onu tutmak zorunda kaldığını ve Gizem'in kendisini başka biriyle bulduğunu söylediğini aktardı. Berk Şenli, Rotinda'yla arasında herhangi bir ilişki olmadığını vurgulayarak, sadece insanlık görevi olarak Rotinda'ya yardım ettiğini ve kimse bir kadını o şekilde yerde baygın bırakamayacağını belirtti. Üstelik böyle bir şey yapacak olan biri başka bir oda tutar ya da oteli değiştirirdi. Bu konunun daha detaylı olarak açıklanacağını ifade eden Berk Şenli, Gizem'in sabah geleceğini bile bile eşyalarını odada bıraktığını ve kendisinin bu durumdan haberdar olduğunu dile getirdi.

 

DİĞER HABERLER

CZN Burak isyan etti
CZN Burak isyan etti
26 Mayıs 2024 Pazar