Kurtlar Vadisi Senaristi Sharon Stone'u Yalanladı

Sharon Stone'dan Kurtlar Vadisi itirafı

Ünlü oyuncu Sharon Stone, yıllar önce konuk oyuncu olarak yer aldığı Kurtlar Vadisi dizisi hakkında konuştu.

Sharon Stone'dan Kurtlar Vadisi itirafı

Sharon Stone, 2005 yılında, ünlü Türk dizisi Kurtlar Vadisi'nde usta aktör Andy Garcia ile birlikte rol almıştı. Ancak Stone, sette yaşadıklarıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Stone, Turkish Tea Talk with Alex Salmond programında sette yaşadıklarını paylaştı. İddiasına göre, sette hiç kimsenin İngilizce konuşmadığı bir ortamda bulunmuşlardı. Stone ve Garcia, ne yapıldığını anlamakta zorlanmış, sahnelerin konusunu bile bilmemişlerdi. Ancak Stone, yaşananların karşılığında oldukça iyi bir ücret aldıklarını belirtti. Dizide Lisa karakterini canlandıran Stone ve Amon karakterini oynayan Garcia, bu deneyimi yaşamışlardı.

Konuyla ilgili olarak dizinin senaristi Bahadır Özdener, sosyal medya hesabından açıklama yaparak Stone ve Garcia'nın dizide oynayacağı haberini doğruladı. Ancak sette, yönetmen Serdar Akar dışında herkesin Amerikalı olduğunu ve İngilizce konuştuğunu belirtti. Özdener, ayrıca Necati Şaşmaz'ın ileri düzeyde İngilizce bildiğini ve Stone ile Garcia'nın ajanslarıyla İngilizce olarak sözleşme yapıldığını ekledi.
 

DİĞER HABERLER