Survivor All Star'da Nagihan adaya veda etti

Survivor All Star'dan elenen isim kim oldu?

Survivor All Star'da geçtiğimiz günlerde Aleyna'nın şaşırtan vedasının ardından bugün de bir isim adaya veda etti.

Survivor All Star'dan elenen isim kim oldu?

Survivor All Star'da Aleyna'nın şaşırtıcı vedasının ardından bir yarışmacı daha adaya veda etti. 4 ismin yer aldığı eleme potasında, iki düello sonucunda adaya veda eden isim belirlendi.

Nagihan Karadere Elendi
Düellonun ilk turunda, Nagihan Karadere Hilmi Cem'e karşı 5-1 mağlup oldu. Özgür ise Merve Aydın'ı 5-2 yenerek finale yükseldi. Finalde, Merve Aydın'a karşı mücadele eden Nagihan, 5-0'lık skorla yenildi ve adaya veda etti.

Duygusal Anlar
Talihsiz bir şekilde sakatlanarak düelloya çıkan Nagihan'ın elenmesi, takım arkadaşlarını da derinden etkiledi. Merve Aydın ve Nefise Karatay, arkadaşlarının vedası nedeniyle gözyaşlarına hakim olamadı.

Nagihan'ın Duygusal Vedası
Sezon boyunca yaşadığı sakatlıklarla gündemde olan Nagihan, veda konuşmasında duygularını paylaştı. "Burada olmak gerçekten gurur verici bir olay. İyi ki gelmişim, her şeye rağmen iyi ki burada kalmışım. Çok zor şeyler yaşadım gerçekten. Benim için tarifi mümkün olmayan zorluklardı. Beden gücü her şey burada. Mentalim çok kuvvetlidir ama mental olarak da gerçekten bittim. Savaşmak, gideceksem de böyle gitmek istedim. Her gün ağlayarak uyanmak gerçekten çok zordu benim için." dedi.
 

DİĞER HABERLER

İbrahim Çelikkol ölümden döndü
İbrahim Çelikkol ölümden döndü
24 Haziran 2024 Pazartesi
Taylor Swift
Taylor Swift'in uçağına saldırı
20 Haziran 2024 Perşembe
Hadise tanga bikini ile poz verdi
Hadise tanga bikini ile poz verdi
13 Haziran 2024 Perşembe