Survivor'da Poyraz Ada Dışında Bir Evi Soydu

Survivor yarışmacısı Dominikli bir ailenin evini soydu

Survivor yarışmacısı Dominikli bir ailenin evini soydu

Ünlü televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı, Survivor yarışmacısı Yiğit Poyraz'ın Dominikli bir ailenin evine girip hırsızlık yaptığını söyledi.

Survivor yarışmacısı Yiğit Poyraz'ın Dominikli bir ailenin evine girip çuvalla hırsızlık yaptığı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı.

Acun Ilıcalı, Survivor All Star yarışmasında mavi takımda mücadele eden Yiğit Poyraz'ın acil durum ada konseyine çıktığını belirtti. Konseyde, Ilıcalı, "Yıllardır Survivor çektim. Ancak böyle bir olayla karşılaşmadım. Ve bu olayın sorumlusu Poyraz! Bu durum beni şaşırttı. Sana Survivor tarihinde görülmemiş bir ceza vereceğiz." dedi.

Ilıcalı, Poyraz'ın Dominikli bir ailenin evine girerek yiyecek çaldığını duyurdu. Eve çuvalla girip her şeyi alıp çıktığını belirten Ilıcalı, "Akıl tutulması yaşadım. Normalde ev silahlı güvenliklerle dolu. Poyraz, bu olayı yaparak normal bir insana yapması gerekeni yapmadı." şeklinde konuştu.

Poyraz'a verilecek cezaya ilişkin Ilıcalı, "Bu yaptığın son nokta. Eğer tek başına hareket ediyorsan, 15 ödülden yararlanamayacaksın. Ancak itiraf eden ve suça ortak olanlar olursa Poyraz'ın cezasında indirim yapacağız." şeklinde açıklamada bulundu.
 

DİĞER HABERLER

Azra Akın ikinci kez anne oldu
Azra Akın ikinci kez anne oldu
18 Nisan 2024 Perşembe
Rotinda Kılıç ifşa oldu
Rotinda Kılıç ifşa oldu
15 Nisan 2024 Pazartesi
Yargı dizisinden erken veda...
Yargı dizisinden erken veda...
10 Nisan 2024 Çarşamba