Acun Ilıcalı Duyurdu: Nihat Sakat

Survivor’da sakatlık: Yarışmacı acil olarak İstanbul'a sevk edildi

Survivor’da sakatlık: Yarışmacı acil olarak İstanbul'a sevk edildi

Survivor All Star’a geç katılan Nihat Altınkaya çıktığı ilk mücadelede sakatlandı. Ilıcalı, Biz 4 saat içerisinde onu uçağa bindirmeye başardık şu anda yolda ve yarın İstanbul'da olacak" dedi.

Yarışma hazırlıkları esnasında sakatlandığı için Survivor All Star kadrosuna geç dahil olan Nihat Altınkaya’nın, yarışmaya talihsiz bir başlangıç yaptığı ve sakatlığının nüks etmesi nedeniyle ambulans uçakla adadan ayrıldığı duyuruldu. Survivor All Star 24. Bölümünde mavi takımdan yarışmaya katılan Nihat Altınkaya, ilk mücadelesine kırmızı takımdan Sercan Yıldırım ile çıktı. Parkurun son bölümünde bir anda kendisini yere bırakan Nihat’a hemen doktorlar müdahale etti. Yapılan ilk kontroller sonrasında Nihat Altınkaya ambulans ile hastaneye kaldırıldı.
Acun Ilıcalı açıkladı 
Nihat Altınkaya’nın sağlık durumu hakkında açıklama yapan Acun Ilıcalı; "Tabii ki çok üzücü bir olay yaşandı ve kendim de bizzat birçok sakatlık yaşamış biri olarak bugün Nihat'ın durumuna çok üzüldüm. Şöyle söyleyeyim size aylarca bugün için çalıştı açıkçası arkadaşlarımız ona bu sene gelme önümüzdeki sene gel istersen dedi ama öyle bir kadro var ki bu sene bu kadronun içinde olmam lazım dedi. İlk teklif götürdüğümüz yarışmacılardan biriydi sonra zaten Survivor'a hazırlanırken sakatlandı daha sonra aynı sakatlığı da bugün yine geçirdi. 
Biz yaklaşık 4 saat içerisinde onu uçağa bindirmeye başardık şu anda yolda ve yarın İstanbul'da olacak çünkü vakit kaybetmememiz gerekiyor. Yani ortopedik sakatlıkları için her zaman Allah daha büyüğünü vermesin derim…" ifadelerini kullandı.
 

Etiketler:
survivor

DİĞER HABERLER