Taş Kağıt Makas Dizisi Ne Zaman Yayınlanıyor ?

Taş Kağıt Makas dizisinin konusu ne ?

Taş Kağıt Makas dizisinin konusu ne ?

Kanal D ekranın yeni dizisi Taş Kağıt Makas Hayatın Oyunu dizisi konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Başrollerinde Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven ve Hande Ataizi gibi isimlerin yer aldığı Taş Kağıt Makas Hayatın oyunu dizisi Kore yapımı, Remember: War Of The Son adlı diziden uyarlanmıştır. 

Haklının güçlü değil, güçlünün haklı olduğu bir düzende geçen hikayede; gecekondu mahallesindeki masum bir delikanlının, düzenin gerçek sahiplerine karşı verdiği büyük adalet savaşı anlatılır. Sıradışı bir hafıza yeteneğine sahip olan Umut, yaşadığı her anı en küçük ayrıntısına kadar hatırlar. Babasının masum olduğunu ispatlamak için verdiği savaşta yine bu süper hafızasını kullanır. Belediye otobüsünde olaylı bir şekilde tanıştığı Alev de Umut’un babası için sürdürdüğü adalet arayışının en büyük destekçisi olur. Parlak zekası ve biat ettiği derin yapıyla Harun ve iflah olmaz bir sosyopat olan Fecir ise bu savaşın diğer tarafında yer alır. Bu güçler arasında değişen dengede, alzheimer hastası babası için hayatını ortaya koyan Umut’un verdiği adalet savaşını izleyeceğiz.

TAŞ KAĞIT MAKAS HAYATIN OYUNU DİZİSİ UYARLAMA MI?
Taş Kağıt Makas Hayatın Oyunu dizisi Kore yapımı, Remember: War Of The Son’dan uyarlandı.

TAŞ KAĞIT MAKAS HAYATIN OYUNU DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Taş Kağıt Makas dizisi İstanbul'da çekiliyor. İlk tanıtımdan yola çıkarak çekimlerin İstanbul'un Beşiktaş ve Galata ilçelerinde yapıldığını söylemek mümkün.

TAŞ KAĞIT MAKAS OYUNCULARI

Ekin Koç (Umut Tanrıkulu)

Serra Arıtürk (Alev Dönertaş)

Ozan Güven (Harun Yakar)

Hande Ataizi (Süreyya Uyar)

Burak Yörük (Fecir Emirkıran)

Hüseyin Avni Danyal (Kadri Palaz)

Aytaç Uşun

Bülent Seyran

Selim Galip

Anıl Taşezen
 

DİĞER HABERLER

Yargı dizisinden erken veda...
Yargı dizisinden erken veda...
10 Nisan 2024 Çarşamba
Nuri Alço yoğun bakımda
Nuri Alço yoğun bakımda
7 Nisan 2024 Pazar
Eda Ece anne oldu
Eda Ece anne oldu
5 Nisan 2024 Cuma