Uğur Dündar'ın Davalık Olduğu Kızı Ortaya Çıktı

Uğur Dündar'a dava açan kızı ortaya çıktı

Usta gazeteci Uğur Dündar'a geçtiğimiz yıllarda babalık davası açan ve DNA testi negatif çıkan Dilara G.'ye ait görüntü ortaya çıktı.

Uğur Dündar'a dava açan kızı ortaya çıktı

Metin Akpınar'ın yıllar önce evlilik dışı ilişkisinden dünyaya gelen Duygu Nebioğlu, ablasının da aynı durumu yaşadığını ve babalarının ünlü bir gazeteci olduğunu belirtti. Uğur Dündar ismi bu iddiaların ardından gündeme geldi. Ancak Uğur Dündar, bu iddiayı yalanladı ve dava süreci başladı.

Dilara G. adlı kişi, gazeteci Uğur Dündar'a babalık davası açtı ve DNA testi yapıldı. Adli Tıp Kurumu'nun incelemesi sonucunda Dündar'ın biyolojik baba olmadığı belirlendi. Davayla gündeme gelen Dilara'nın evli ve çocuklu olduğu bilgisi de paylaşıldı.

Duygu Nebioğlu, bir röportajında ablasının da babasının ünlü bir medya kişisi olduğunu söyledi. Annelerinin altı çocuğu olduğunu ve dört kardeşinin de evlilik dışı ilişkiden doğma olduğunu belirtti. Bahsettiği kişinin Uğur Dündar olduğu ortaya çıktı.

Uğur Dündar ise konuyla ilgili bir açıklama yaparak, mahkemenin Adli Tıp Kurumu'na DNA incelemesi için sevk ettiğini ve sonucun biyolojik baba olmadığını gösterdiğini belirtti. Bu açıklama ile birlikte konunun kendisi ve avukatı için kapandığını ifade etti.
 

DİĞER HABERLER

CZN Burak isyan etti
CZN Burak isyan etti
26 Mayıs 2024 Pazar