Gerard Depardieu'ya Gözaltı: Cinsel Saldırı İddiası

Ünlü aktör taciz suçundan gözaltına alındı

Ünlü aktör Gerard Depardieu, Paris polisi tarafından ifadeye çağrıldı. Karakolda ifade veren 75 yaşındaki aktör, "cinsel saldırı iddiaları" nedeniyle gözaltına alındı.

Ünlü aktör taciz suçundan gözaltına alındı

Fransız aktör Gerard Depardieu, cinsel saldırı ve istismar suçlamalarıyla ilgili olarak ifade vermeye çağrıldı. Paris'teki bir polis karakoluna giden 75 yaşındaki aktör, "film setinde cinsel saldırı iddiaları" nedeniyle gözaltına alındı.

BFMTV haber kanalına konuşan bir polis, Depardieu'nun 2021'de bir film setinde ve 2014'te başka bir çekimde olmak üzere iki kadının kendisine saldırdığı yönündeki iddiaları üzerine sorgulanacağını belirtti.

Depardieu'nun cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen filmlerin isimleri "Les Volets Verts" ve "Le Magician et les Siamois" olarak açıklandı.

"Les Volets Verts" filminin set tasarımcısı olan şikayetçi kadın, Depardieu'nun kendisini taciz ettiğini ve müstehcen sözlerde bulunduğunu iddia etti. "Le magician et le Siamois" filminin set asistanı olan diğer bir kadın da, Depardieu'nun kendisine uygunsuz sözler söylediği sırada taciz ettiğini öne sürdü.

Haberde ayrıca, Depardieu'nun kadınlardan özür dilediği ancak daha sonra kadınlara hakaret ettiği bilgisi yer aldı.
 

DİĞER HABERLER

Dilan Polat, 3 ay tedavi görecek
Dilan Polat, 3 ay tedavi görecek
27 Mayıs 2024 Pazartesi
Yalı Çapkını
Yalı Çapkını'nda veda!
26 Mayıs 2024 Pazar
CZN Burak isyan etti
CZN Burak isyan etti
26 Mayıs 2024 Pazar