Hande Erçel'e Evlilik Uyarısı: Astrolog Tavsiyesi

Ünlü astrologdan Hande Erçel’e evlilik uyarısı

Ünlü astrologdan Hande Erçel’e evlilik uyarısı

Dünyaca ünlü astrolog Michaela Astro Hande Erçel’e evlilik konusunda uyarıda bulundu. Astro, Erçel'in evlenmemesi halinde daha huzurlu bir yaşam süreceğini söyledi.


Michaela Astro, yaptığı açıklamada, “Asla evlenilmemesi gerektiği düşünülen burçlar; ikizler, aslan ve kovadır. Birbirleri ile çok kolay bir şekilde anlaştığı bilinen bu üç burç, diğer burçlar arasında bir ilişki ya da evlilikte en zor anlaşabilecek olan burçlar arasında yer alırlar. Hakan Sabancı özgürlüğüne fazla düşkün olduğundan dolayı evliliğe kolayca yaklaşamaz. Hakan Sabancı kova burcu, ilişkisi içinde de hayatları gibi oldukça dengesiz olan kişilerdendir. Bir gün sevgilisine ya da eşine çok aşıkken bir başka gün ilgisi bu kadar büyük olmayabilir.” şeklinde konuştu.

Geçmiş dönemde yapmış olduğu ilişkilerde bunu görüyoruz bu durum kişileri fazlaca yoracak olduğundan, bu burçla evlenmeyin uyarısını yapan ünlü astrolog Michaela Astro, “Evlendikten sonra hayatınızı zehir edebilme potansiyeline sahip olan burç için Hande Erçel doğru karar vermeli.” dedi.


“BU BURÇ OLAN İNSANLARLA EVLENMEYİN”

Astro açıklamasına şöyle devam etti:

Hakan Sabancı burcu gereği, kendileri en iyisini yapana kadar müdahale edilmesinden hoşlanmaz. Bu nedenle de yay burcu Hande Erçel ile evlilik hayatında geçim biraz zor olarak görülüyor. Kova burçları ise ilişkilerinde her zaman baskıcı olan taraftır. Bu nedenle de kova burçlarına katlanmak her insana uygun bir durum olmaz. Kova burcu olan Hakan Sabancı’nın ayrıca düzen takıntısı ise partnerlerini kendilerinden uzak tutmaya yetecek bir özelliktir. Bu burç olan insanlarla kesinlikle evlenmeyin"

Michaela Astro sözlerini şu şekilde sonlandırdı:

“Sabancı aslında baskı altında kalmadıkları ve özgürlükleri kısıtlanmadıkları sürece mutlu bir evlilik hayatı sürdürebilirler. Ancak bu iki durumdan herhangi birinin kendilerine gösterilmesi, kova burçlarının kaçmasına neden olur.”

 

DİĞER HABERLER

Rotinda Kılıç ifşa oldu
Rotinda Kılıç ifşa oldu
15 Nisan 2024 Pazartesi
Yargı dizisinden erken veda...
Yargı dizisinden erken veda...
10 Nisan 2024 Çarşamba