Ünlü Şarkıcının Dekoltesi Olay Oldu

Ünlü şarkıcı iç çamaşırı giymedi

Sırp şarkıcı Milica Pavlović, Novi Sad'da verdiği konser sırasında giydiği elbiseyle viral oldu. 

Ünlü şarkıcı iç çamaşırı giymedi

Ünlü şarkıcı Milica Pavlović, 15 Haziran Cumartesi günü Novi Sad'daki Spence Hall'da 8.000'den fazla hayranına unutulmaz bir konser verdi. Konser, Pavlović'in en büyük hitleriyle coşkulu anlara sahne olurken, şarkıcının giydiği elbise gece boyunca konuşulan ana konulardan biri oldu.

ELBİSENİN ALTINDA NE VARDI
Telegraf'ın haberine göre, Pavlović'in gösterisi kadar dikkat çeken bir diğer unsur da cesur elbisesiydi. Birçok kişi, derin yırtmaçlı elbisesinin altında iç çamaşırı giyip giymediğini merak etti. Pavlović, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Elbisemin altında ten rengi bir kostüm vardı. Bu, Bojan Petrović'in ustalıkla yarattığı 'optik illüzyon' dediğimiz bir parça," dedi.

Spence Hall'daki konserinde giydiği tüm kostümlerden sorumlu olan Bojan Petrović'in tasarımı, Milica Pavlović'in cesur ve şık tarzını bir kez daha gözler önüne serdi. Şarkıcının moda tercihi, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı ve çeşitli yorumlara neden oldu. Türkiye’de gündeme gelen konser görüntülerine kullanıcılar, “Ne güzel bir kadın, ne güzel bir elbise ama aşağısı olmamış. Bu dekolte değil, teşhir.” Gibi yorumlar yaparak eleştiride bulundu.
 

DİĞER HABERLER

Selena Gomez tarihe geçti
Selena Gomez tarihe geçti
19 Temmuz 2024 Cuma
Kadir Ezildi nişanlandı
Kadir Ezildi nişanlandı
18 Temmuz 2024 Perşembe