Demet Akalın, VJ Bülent İle Kavga Etti

VJ Bülent'ten Demet Akalın'a ağır sözler

VJ Bülent Demet Akalın'ın televizyonda yaptığı yorumlara cevap verdi.

VJ Bülent'ten Demet Akalın'a ağır sözler

VJ Bülent, kendisi hakkında televizyonda yorum yapan Demet Akalın'a sert sözlerle karşılık verdi. "Fatih Ürek ile aran kötü, Kerimcan ile aran kötü, Zuhal Topal ile aran kötü. Eve çağırdığın sözde fenomenler ile aran kötü. Seni var eden Ersay Üner ile yeni barıştın zaten. Benim için televizyonda söylediklerin sana iade ediyorum. Çünkü artık işleri tutmayan, eski popüleritesi olmayan sensin.

Kendi tercihimle İstanbul'dan taşındım; anneciğim hastaydı, köye taşındım. Sonra annemi kaybettim. Ben sevdiğimi toprağa koymuş insanım, sen beni üzemezsin. Senin benim için söylediklerin bana acı vermez. Kin ve nefret dolusun.

Senin tatile çağırıp plajda mum ettiğin Doğancan değilim, ya da çantanı taşımada yardım istediğin Esra hiç değilim. Kral TV günlerini hatırlatırım. Beni arayıp CD ve kaset sorguladığın o yılları. Sana hiçbir kötülüğüm olmamış, üstelik televizyonlarda seni tatlı sözlerle sunduğum anonslar haram olsun" dedi.

"52 yaşındayım tıpkı senin gibi, aynı kuşağız. Yani sen de 19 yaşında değilsin. Hayat bitiyor Demet, takma kirpiklerin, saçının dip boyası, protez tırnakların ne kadar manasız ve beyhude olduğunu anladığın gün aydınlanacaksın. Ama belli ki daha çok var.

Anne acısı yaşadığın gün ben geleyim aklına, çünkü o gün şarkıcı Demet Akalın imparatorluğun yıkılacak. Yine de geç yaşaman dileğiyle, o dev acıyı" diyerek eski dostu Demet Akalın'a tepki gösterdi. 

DİĞER HABERLER

Ünlü şarkıcı gözaltında
Ünlü şarkıcı gözaltında
8 Mayıs 2024 Çarşamba