Kızından Mehmet Ali Erbil'e: Bana babalık yapmadı!

Yasmin Erbil'den Mehmet Ali Erbil'e olay yaratacak sözler

Yasmin Erbil'den Mehmet Ali Erbil'e olay yaratacak sözler

Genç kızlarla yaşadığı aşklarla adını gündemden düşürmeyen Mehmet Ali Erbil'in küçük kızı Yasmin Erbil, şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Çocukluğundan bugüne kadar ailesi ile ilgili yaşadığı travmaları açıkladı.


Oya Çınar "Hayatta en çok neyin çabasını verdin?" deyince Yasmin Erbil "Yanlış anlaşılmamak, sürekli kendini kontrol etmeye çalışmak... " yanıtını verdi. "Büyürken aile baskısı yaşadın mı?" sorusuna ise genç oyuncu "Çok gördüğümü düşünümüyorum" dedi.
"BABAMDAN YARAM VAR"
 Oya Çınar ise "Mehmet Ali Erbil ile ilgili tonla fikir var... Özel hayatında büyümeyi reddeden şımarık çocuk hali gülüp geçtiğin bir şey mi yoksa imtihanı devam ediyor mu?" sorusunu sordu. Erbil ise "Devam ediyor" diyerek şunları söyledi: Çok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum. Nasıl babamın annesinden yarası varsa benim de babamdan yaram var. Bu yara hiçbir zaman kapanmayacak. (...) Çok fazla kadınların olması, etrafında genç kızlar olması halen beni yaralıyor aşabildiğimi söyleyemem.
"İNSAN RAHATSIZ OLUYOR" 
Oya Çınar Erbil'a açık açık "Genç kadınlarla birlikte olması..." ifadelerini tekrarlayınca genç isim bu konuda da oldukça samimi sözler söyledi. Yasmin Erbil "Bazen benden bile küçük olduğunu duyduğum olunca rahatsız ediyor bilmiyorum, insan rahatsız oluyor, artık 27 oldum 25 yaşında bir kız duyunca rahatsız olduğum oluyor" dedi.
"BABAM GİBİ İNSANLARDAN HOŞLANMAM"
Yasmin Erbil ayrıca "Babam gibi insanlardan hoşlanmam, uzak dururum" ifadelerini de kullandı.
 

Etiketler:
yasmin erbil

DİĞER HABERLER