İnci Gül’den Bölge Müdürü Keleş’e hayırlı olsun ziyareti

İnci Gül’den Bölge Müdürü Keleş’e hayırlı olsun ziyareti

Gazette Gazetesi İmtiyaz Sahibi İnci Gül, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Adana Bölge Müdürü Mustafa Keleş’e, Adana Bölge Müdürlüğü’nün yeni hizmet binası nedeniyle hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Keleş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İletişim Başkanlığının görev ve yetkileri hakkında bilgi verdi.

Bölge Müdürü Keleş, “Ülkemizin harcını oluşturan her bir vatandaşımızın soru ve sorunlarının hızlı çözümü için devlet-millet ilişkisinin etkin ve nitelikli hale getirilmesi ve uygulanması, İletişim Başkanlığımızın bir diğer önemli sorumluluk alanını ifade etmektir. Yalnızca soru ve sorun çözümü değil aynı zamanda fikir ve düşünce paylaşımını da kapsayacak bir iletişim bağlamı, sorumluluklarımız arasındaki bu akışın ana damarını oluşturmaktadır” dedi.

Keleş, yerel, ulusal ve uluslararası medyanın pek çok açıdan İletişim Başkanlığıyla ilişkisinin bulunduğunu belirterek, sözlerine şöyle devam etti:

“Yerel, ulusal ve uluslararası medyanın pek çok açıdan İletişim Başkanlığıyla çalışma alanları kesişmektedir. Uluslararası medya ve düşünce kuruluşlarının yakından takibi, çıktılarının değerlendirilmesi, analizi, raporlanması ve duyurulması, basın kartı ve akreditasyon gibi rutin işlemlerin ve bu süreçlerin geliştirilmesinin yanı sıra; meslek mensuplarının eğitimleri, çalışma şartlarının iyileştirilmesi ve kitle iletişim araçlarında eğitici, öğretici, ufuk açıcı içeriklerin artırılmasına dönük çabalar İletişim Başkanlığı tarafından yürütülmektedir.”

Gazette Gazetesi İmtiyaz Sahibi İnci Gül ise, Keleş’e hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, “Gerek sayın Fahrettin Altun’un İletişim Başkanı olarak göreve başlaması gerekse sizin Adana Bölge Müdürlüğüne atandığınızdan bu yana Adana medyası iyi bir ivme kazandı. İletişim Başkanlığı tarafından son yıllarda başlatılan çalışmaları takdirle takip ediyorum” diye konuştu.

2012’den bu yana Ziyapaşa Bulvarı üzerinde hizmet veren İletişim Başkanlığı Adana Bölge Müdürlüğü, Kurtuluş Mahallesi Atatürk caddesi TCDD Gar Yanı No:102-1/1 Seyhan/ADANA adresinde yer alan tarihi yeni hizmet binasına taşınarak hizmet veriyor.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER