TBMM ve PAB’dan ortak konferans

TBMM ve PAB’dan ortak konferans

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) ve Parlamentolar Arası Birlik (PAB) iş birliğinde 20 – 21 Haziran tarihleri arasında “Parlamentolar ve Göç ve Mültecilere İlişkin Küresel Mutabakatlar: Daha Güçlü Uluslararası İş birliği ve Ulusal Uygulama Nasıl Sağlanabilir?” konulu Küresel Parlamenter Konferansı İstanbul’da düzenlenecek.


Kentte bir otelde düzenlenecek konferansa, TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, PAB Üyesi Parlamento Başkanları ve milletvekillerinin yanı sıra göç konusunda çalışan uzmanlar, akademisyenler ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katılacak.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, ‘’Konferansı, basın kartı sahibi yerli ve Türkiye’de yerleşik uluslararası medya mensupları takip edebilecek olup, anılan basın mensuplarının akreditasyon işlemi için aşağıda yer alan akreditasyon forumunu doldurarak, basın kartları ile birlikte en geç 16 Haziran 2022 tarihine kadar medya@tbmm.gov.tr e-posta adresine iletmeleri gerekmektedir. Akreditasyon ve basın düzenlemelerine ilişkin ayrıntılı bilgiye, TBMM Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığından (0312 420 86 17) ulaşılabilecektir. Saygıyla duyurulur’’ denildi.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER